Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bloodrap
Gerçek AdCenkay Yılmaz
Doğum Tarihi6 Eylül 1991
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 15 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Harman Kardon Esquire Mini/Esquire2 - JBL sıcak fırsat başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
artık yaşlandım sanırım :D az önce baktım yoktu böyle bir fiyat olsun almak isteyene yardımcı olmuş olduk... Mesaja git »
Harman Kardon Esquire Mini/Esquire2 - JBL sıcak fırsat başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
JBL Go şuan en iyi fiyat Hepsiburada da satıcı fiyatı 124,90 hb fiyatı 129,90... Mesaja git »
yok 90 TL'ye aldım yok 75 TL'ye aldım arkadaşlar önemli olan şuan satılan fiyatı.. Ocak öncesi almanı çok normal euro 3.25'ten 4'e çıktı ürün durduğu ... Mesaja git »
İstanbulda isen caddebostan sahili kullanmak için mükemmel bir yer... Mesaja git »
Jbl go fiyatını görmedim gg de o çöp ama harman kardonlar gayet iyi fiyat. Bakmadan çöp diyerek coşmayalım... Mesaja git »
Arkadaşlar ihtiyacı olanlar için süper fiyatlı hoparlör JBL Go - 129,90 TL Harman Kardon Esquire2 - 599 TL Harman Kardon Esquire Mini - 399 TL... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hobaaa... Mesaja git »
MSI Aegis 097XTR Gaming Desktop kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam yasal sınır 6 fazlası olamaz... Mesaja git »
BU ŞARTLAR ALTINDA EVLENME İMKANI YOK [SS] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu rakam abartı ama 50K'dan aşağıda olmaz hayal etmeyin. Herşeyi sıfırdan alıyorsun sonuçta. birde bunları denkleştirirken arada akan paralar 3-4k ... Mesaja git »
şansım yoktur ama ekle aksiyon olsun başkan... Mesaja git »
Arkadaşları

cmptrengineer

Tha Alumni

newmexico
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kanı Sarı-Lacivert--Samsung iPhone 6s Kullanıcısı//i7-7700K//MSI GTX1060 6GB Armor//MSI Pro Carbon Z270//16GB RAM//NZXT Kraken X42 Sıvı Soğutma//NZXT S340 Elite//Has Arnavut/
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Nokia

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.109