Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
endless_liberty
Gerçek AdFatih Al
Konumİzmir, Çiğli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 26 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Airties RT 204 Kablosuz ADSL2+ 1-Port Modem 25TL konusunu başlattı (9 sa. önce)
VDSL2 Modeme geçtiğim için kullanmakta olduğum Airties rt 204 Kablosuz ADSL2+ modemimi satıyorum. Temiz kullanılmıştır, hiç bir sorunu yoktur. ... Mesaja git »
A.C. Milan Taraftar Köşesi #rossoneri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (29 gün önce)
[center] [size=1]2 Mattia De Sciglio 4 Rodrigo Ely 5 Giacomo Bonaventura 8 Suso 9 Gianluca Lapadula 10 Keisuke Honda 11 M'Baye Niang 13 A... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! İSS'ler Lütfederse(!) Sınırsız Veriyorlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
İSS'ler 'Diledikleri' Zaman Sınırsız İnternet Verebiliyorlar İlk AKK/AKN sistemini getiren ve dilediği zaman kaldırabilen Türk Telekom 15... Mesaja git »
O zaman senin alt yapın Turk Telekomda fttb olarak geçtiği halde Turknet vdsl abonesi olabildin, doğru mu? Ne zaman geçiş yaptın Turknet'e ve port so... Mesaja git »
Farklı zamanlarda 2 defa aramıştım Turknet müşteri hizmetlerini, hatta bu forum üzerinden Turknet yetkilisiyle de yazıştım uzun uzun. Bana fttb alt y... Mesaja git »
Ben de biliyorum Turknet'in sadece adsl ve vdsl hizmeti verdiğini fakat Turknet'de alt yapım vdsl görünüyor ama Turk Telekom'da Fttb yani binaya kadar... Mesaja git »
Arkadaşlar, Turk Telekom abonesiyim ve taahhütüm internet için bitti ama telefon için bu ayın sonunda bitiyor. Turk Telekom 35Mbps 100gb akk'li paket ... Mesaja git »
Airties RT 204 Kablosuz ADSL2+ 1-Port Modem 25TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Evet, Sadece İzmir içi elden satış.... Mesaja git »
A.C. Milan Taraftar Köşesi #rossoneri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Zapata 90 +7 Milan'a beraberliği getirdi.... Mesaja git »
A.C. Milan Taraftar Köşesi #rossoneri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
38 yaşındayım ve çocukluğumda hayran olduğum takımdır Milan. Son yıllardaki hüsrana rağmen halen Milan sevgimde azalma yok. Özellikle son yıllarda M... Mesaja git »
Arkadaşları

nGo

ozgur0785

exptouch
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Casper 786N 17 Flat Crt Monitör 20TL.
Alıcı: gardigan
Tarih: 15 Ağustos 2016; 16:32:40
Yorum
Genel Puan

Ürün: Dark Falcon: 3 Fanlı Mid tower Oyuncu kasa 75 TL.
Alıcı: nGo
Tarih: 23 Temmuz 2016; 16:29:27
Yorum
Kendisiyle görüşüp alışverişimizi yaptık. Kendisi beni evinde ağırlayıp kasayı en ince ayrıntısına kadar tanıttı. Güvenilir ve çok iyi bir insan. Bir dost daha kazanmış oldum böylece. Sevgiler abi.
Genel Puan

Ürün: Satılık İntel Core 2 Quad Q9505 temiz işlemci
Alıcı: Honoured
Tarih: 15 Mart 2015; 16:03:59
Yorum
Güvenilir satıcı, tşkler
Genel Puan

Ürün: Satıldı.. PowerColor HD6850 1GB GDDR5 Garantisi henüz bitmedi.
Alıcı: deilmycry_84
Tarih: 13 Ağustos 2014; 23:01:17
Yorum
güzel alışveriş güvenilir arkadaş kendisine teşekkürler..
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.102