DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Şans Oyunlarından Zengin Olan İnsan
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
31
Cevap
1
Favori
6.179
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Şans Oyunlarından Zengin Olan İnsan
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      923 Mesaj
      15 Ekim 2011 18:59:50 Konu Sahibi
      Varmı çevrenizde akrabanız, tanıdığınız, arkadaşınızın arkadaşı falan? Piyango, sayısal vs gibi oyunlardan büyük ikramiye kazanmış veya yüksek bir mebla almış bildiğiniz birisi? Araştırdım çevremde hiç yok bu insanlar, oysaki her hafta 10 larca kişinin hayatı şans oyunları sayesinde değişiyor. Peki bu insanların hepsimi gizleniyor ya da hiçmi çevremizde yok. Arada bir zevkine oynayan bir insanım ve merak ettim bu konuyu varsa bilgi sahibi olan veya böyle birşeye tanık olan bizle paylaşırsa sevinirim.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |

Denizde bir bulutun öldürdüğü
      Japon balıkçısı genç bir adamdı.
      Dostlarından dinledim bu türküyü
      Pasifikte sapsarı bir akşamdı...
    • Yüzbaşı
      698 Mesaj
      15 Ekim 2011 19:02:29
      Acilen olmam lazım bu zamlarla işimiz zor.
      |
      |

Galatasaray & Arsenal
    • Yüzbaşı
      422 Mesaj
      15 Ekim 2011 19:07:13
      benimde şu sıralar acilen zengin olmam lazım yoksa bi ayak çukurda
      |
      |

arkadaşlarla son bi sigaramız var onu içiyoruz birader.
    • Yüzbaşı
      609 Mesaj
      15 Ekim 2011 19:10:52
      Zamanında dedemlere çıkmış, dokuma tezgahı falan almışlar. Tabi şimdi onlardan eser yok
      |
      |

Since 1963

BursaSpor Fan
    • Teğmen
      204 Mesaj
      15 Ekim 2011 19:21:21
      bundan rahat 10 yıl evvel eniştem ve babamın yaptığı ortak at yarışı kuponu tutmuştu. tatildeydik o ara, tatil bedavaya geldi ve süresi uzadı.enişte kart borçlarını kapattı babam 0 araba aldı. şimdi çıksa ne güzel olur be
      |
      |

• Yarbay
      5144 Mesaj
      15 Ekim 2011 19:24:38
      bir tanıdığımız sayısal oynamak için 4 kupon doldurmuştu yatırmak için gittiğinde 3 kuponu yatırdı 4. yatırırsa sigara alamayacağı için yatırmadan sigara alıp evine gitmişti.sonuçlar açıklandığında yatırmadığı kupona ikramiye çıkınca halini siz düşünün psikolojisi çökmüştü intihar etmeyi düşünmüştü bir aralar.

• Yüzbaşı
      609 Mesaj
      15 Ekim 2011 19:27:50
      quote:

Orijinalden alıntı: RæmireZ

bir tanıdığımız sayısal oynamak için 4 kupon doldurmuştu yatırmak için gittiğinde 3 kuponu yatırdı 4. yatırırsa sigara alamayacağı için yatırmadan sigara alıp evine gitmişti.sonuçlar açıklandığında yatırmadığı kupona ikramiye çıkınca halini siz düşünün psikolojisi çökmüştü intihar etmeyi düşünmüştü bir aralar.

Sigaranın zararları
      |
      |

Since 1963

BursaSpor Fan
    • Yüzbaşı
      923 Mesaj
      15 Ekim 2011 19:57:50 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: RæmireZ

Bende biraz bundan bahsediyorum aslında. Belki tanıdığınız sigara almak yerine o kuponuda yatırsaydı ikramiye aynı numaralara çıkmayacaktı. Sanki ayarlanıyor tüm bunlar her hafta kaç kişiye trilyonlar çıkıyor ama bunların hiçbiri piyasada yok hayali kişilere çıkıyor sanki. Sıfırdan trilyoner olan bir insan illaki dikkat çeker dedikodusu etrafa yayılır. Kimsenin böyle büyük ikramiye tutturan tanıdığı ettiği yok ama.

Bunların aptal vergisi olduğunu bende savunuyorum ama işin hilesini bu denli ciddimi yapıyorlar onu merak ediyorum. Aslında o trilyonlar kimseye çıkmıyor direk devletin kasasınamı giriyor acaba?
      |
      |

• Binbaşı
      1732 Mesaj
      15 Ekim 2011 20:19:48
      İddaa sayılıyor mu

• Yüzbaşı
      923 Mesaj
      15 Ekim 2011 21:25:33 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

İddaa sayılıyor mu

%50 şans %50 yetenek o saylanmaz.
      |
      |

• Yüzbaşı
      287 Mesaj
      17 Ekim 2011 04:33:32
      quote:

Orijinalden alıntı: xHannibalx

Varmı çevrenizde akrabanız, tanıdığınız, arkadaşınızın arkadaşı falan? Piyango, sayısal vs gibi oyunlardan büyük ikramiye kazanmış veya yüksek bir mebla almış bildiğiniz birisi? Araştırdım çevremde hiç yok bu insanlar, oysaki her hafta 10 larca kişinin hayatı şans oyunları sayesinde değişiyor. Peki bu insanların hepsimi gizleniyor ya da hiçmi çevremizde yok. Arada bir zevkine oynayan bir insanım ve merak ettim bu konuyu varsa bilgi sahibi olan veya böyle birşeye tanık olan bizle paylaşırsa sevinirim.

Para kazanılabiliyorda ama haydan gelen,huya gider.Nasıl elinden çıktığını anlayamayabiliyorsun.

Sad But True.
    • 17 Ekim 2011 04:57:18
      quote:

Orijinalden alıntı: gokhan2707

Alıntıları Göster

Para kazanılabiliyorda ama haydan gelen,huya gider.Nasıl elinden çıktığını anlayamayabiliyorsun.

Aynen.

• Binbaşı
      1560 Mesaj
      17 Ekim 2011 06:18:00
      quote:

Orijinalden alıntı: xHannibalx

bundan 1yıl felan önce mahalleden bi arkadaşla karşılaşmıştım iddaa bayisinde 2 kupon tutturdum biri 900tl diğeri 700tl yada 650tl gibi bi rakam dedi vay iyi felan dedim konuştuk bayide aradan 3-4 gün geçti bi baktım kafa göz dağılmış ne oldu dedim akşam mahallede yürüyodum ne olduğunu anlamadım arkadan önce heralde kafama vurdular sonra biraz daha tartaklamışlar dedi ceptekı tum parayı almıslar sigara paketıne kadar dedı sadece 1 dal sigara bide çakmak bırakmışlar
      o yüzden insanlar artık bu tür oyunlardan kazandıklarını kimseye söylemiyolar haklılarda bence
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Ekim 2011 06:23:07
      Borsa sayılırsa şans oyunu olarak, babam baya para kaldırdı, 2 tane dairemiz oldu borsadan kazandığımız paralarla.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Ekim 2011 06:58:41
      Şans oyunlarına güvenmiyorum. KPSS, LGS,YGS,ALES,ÜDS,KPDS,POLİSLİK, AÇIKÖĞRETİM sınavları dahil tüm sınavlarda kopya çekiliyor. Devletin tüm kurumlarında yolsuzluk almış başını giderken. Büyük paraların döndüğü çekilişlerde niye yolsuzluk yapılmasın ki? Toplardaki en ufak ağırlık değişiminin bile topun düşmesinde etikli oluyor. Bence 10 tane çekiliş yapılıyorsa 1 tanesi göstermelik olarak veriliyor. Düşünsenize 4-5 tane şans oyunu var. Her hafta 5 yandaşı zengin yapsalar 10-15 senede anasını ağlatırlar ortalığın. Bence en mantıklısı iddaa. Alacaksın 10 maç 500,000 TL veren kuponu rastgele oynayacaksın, şike bile olsa rastgele oynadığın için seni etkilemiyor. Hem tutturma oranı sayısala göre daha yüksek hemde güvenli.
      |
      |

• Çavuş
      44 Mesaj
      17 Ekim 2011 07:06:23
      98 büyük. İkramiye galiba 1 Tirilyondu ( zamanın parası ) bizim oturduğumuz apartmanın kapıcısı 125 Milyar kazanmıştı.
      Adama para yaramamış mesleğe geri dönmüş diye duymuştum sonradan
      |
      |

• Yarbay
      6244 Mesaj
      17 Ekim 2011 07:10:14
      milli piyangodan 2 kişi var kazanan bitanesi köylümüz diğeri mahalleden
      |
      |

• Yüzbaşı
      426 Mesaj
      17 Ekim 2011 07:23:02
      Olasiliksizi oku
      |
      |

Ve dokunuyordu yalnızlık
    • Binbaşı
      1245 Mesaj
      17 Ekim 2011 07:35:01
      Karşı komşumuza çıktı. Yeni ev ve araba aldılar.
      |
      |

3,2 liter 6 cylinder
      338 horse power @ 7900 rpm 365 N·m torque @ 4900 rpm 0-100 km/h: 4.6 seconds top speed 303 km/h
      length 4491 mm height 1372 mm weight 1,549 kg
    • Binbaşı
      1119 Mesaj
      17 Ekim 2011 15:57:54
      Haram para olduğunu bildiğimden oynamıyorum, ha hiç oynamadım mı? eskiden oynuyoduk tabi, çıkmayınca dahada oynamadık zaten oynasak ve kazansak bile dediğim gibi haram para.Hadi buna inanmıyon bak çevrene büyük ikramiye çıkanların geneli eski halinden beter olabiliyor.Neden?Haydan gelen seni çarpıp huya gidiyor.

Geçen bi haberde görmüştüm avrupada yada amerikadamıydı neydi, bi karı kocaya 2 katrilyon ikramiye çıkmış.15 kişye dağıtacaklarmış, o para bana çıkacak 70 milyon akrabam olurdu heralde
      |
      |

Bilmek yetmez, uygulamalıyız
      İstemek yetmez, yapmalıyız
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.