Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BuR@k_Tr
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Google'da Staja Basladim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Ozel mesajlara cevap yazmaya calisiyorum ancak onceligim konuyu guncellemekte olcak, o yuzden cevap yazamazsam lutfen yanlis anlamayin. Kisisel bile ... Mesaja git »
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim . Oda sıcaklığını sormamın sebebi, öğlen saatlerinde ısının çıkabildiği kadar çıkması ve gece 12 den sonra ha... Mesaja git »
İnceleme için teşekkürler, gayet detaylı ve açıklayıcı olmuş. Ben de bu laptoptan aldım ve 3-4 gündür kullanıyorum. İlk aldığım zaman yanında ssd... Mesaja git »
Fnatic ten Muhteşem Hediyeler başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Mouse pad kalmamış Gerçi tshirt için uğraşmaya değer.... Mesaja git »
Naruto başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: YodaTheMaster arkadaşlar naruto 92. bölümdeyim. bunun filmleri falan da varmış. şimdi bu 220 bölümü tamamlayı... Mesaja git »
Super Street Fighter IV Arcade Editon (ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
@Lionheart Açıkçası herhangi bir şey yapmadım.Patchi yükledikten sonra dediğim gibi hem kol çalışmıyordu hemde yavaş yavaş hareket ediyordu oyun ... Mesaja git »
Super Street Fighter IV Arcade Editon (ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Arkadaşlar merhaba, Ben bu patch i kurdum ama oyun eskisinden daha yavaş çalışmaya başladı.Oyunun girişindeki reklamları bile kare kare geçiyor.B... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: JEyüp01 Orijinalden alıntı: BuR@k_Tr @JEyüp01 Bir şey daha danışmak istiyorum.Size de fazla yük oldum kusura b... Mesaja git »
@JEyüp01 Bir şey daha danışmak istiyorum.Size de fazla yük oldum kusura bakmayın..Şimdi bizim burada metro çalışması oluyor yaklaşık olarak 1-2 s... Mesaja git »
@JEyüp01 Torrenti kapadım ama görülen pek bir değişiklik yok gibi değerlerde.Bu değerlerin kötü olmasının (eğer kötüyse tabi bilmiyorum ama) nede... Mesaja git »
Arkadaşları

Enzifer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sony BRaViA W4000 32" LcD Tv // Sony Ps3 40 Gb Pal
Oyunlarım: Gta4,KillZone 2,Nba 2k9,GT5p
PsN:Brk_91
Casper Nirvana CPQ-Q900-4M35:Intel® Core 2 Quad İşlemci Q9000,
4 Gb DDR3 RaM,1Gb 256 BiT Nvidia GTS 160M ekran kartı,500 Gb 5400 rpm HDD
Hakkında
BDCC2B8765B44146A8C6B280214287E3.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.191