Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Arbalet
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi14 Ekim ****
MeslekMakine Mühendisi
KonumEskişehir,Odunpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bitti! HB Doğuş Nane Limon Çay 20'li (12 paket) 4.45 TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
3 koli.... Mesaja git »
Bitti! HB Doğuş Nane Limon Çay 20'li (12 paket) 4.45 TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İstersen ben göndereyim hocam. Satıcıyı değiştirip gönderdiler bana.... Mesaja git »
T.T. faturasiz 500 dakika 1000 sms 4 gb internet 19 tl başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Paketle ilgili işler karıştı diye takip etmeyi bıraktım o yüzden alınabilir mı bilemiyorum. Telsiz vergisini her türlü ödersiniz.... Mesaja git »
Bakaya değil yoklama kaçağı olmuşsun o yüzden savcılık işlerine gerek yok. Süreyi geçirmediğin için para cezası gelmez. Olmaz ama gelirse bile 100 tl ... Mesaja git »
Anladığım kadarıyla 25 Mayıs'ta teciliniz bitiyor. Ağustos ayı için tecil bozdurma işlemi mayıs sonunda bitiyor. Şubeye şimdide gitseniz Mayıs ayında ... Mesaja git »
Tivibu Uydu Süper Paket 1 TL! (Türk Telekom Mobil İçerir) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
3 hattı 24'er ay kitliyolar bide 1 tl istiyolar Ayıp be ... Mesaja git »
Bildiğiniz şekli doğru. Celp dönemi dışında askere alınanlara devre kaybı denir.... Mesaja git »
Bahçe salıncağı çok uygun gibi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
29 Mart https://forum.donanimhaber.com/177-51tl-3-kisilik-and-3201-bahce-salincak--125138639 10 Nisan https://forum.donanimhaber.com/and-3201-3-k... Mesaja git »
markafoni koton sepette yüzde 50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
İndirimle fiyatlar normal haline geliyor sıcak fırsatlık bir durum yok diye yazdım. Markafoni, Trendyol, Morhipo gibi sitelerde koton ürünlerini takip... Mesaja git »
Arkadaşları

simerazzı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: N11
Alıcı: mahbekar
Tarih: 30 Kasım 2013; 0:13:25
Yorum
Genel Puan

Ürün: N11
Alıcı: LEONİM
Tarih: 30 Kasım 2013; 0:10:40
Yorum
Güvenilir bir arkadaş. çok yardımcı oldu sağ olsun.
İmza
Lenovo Vibe K5 Note / 5.5 İnç 1080x1920 Full HD Ekran / 8 Çekirdek 1.8 Ghz İşlemci / MediaTek MT6755 Helio P10 Yonga Seti / 3 GB Ram / 13 MP Arka Kamera 5 MP Ön Kamera / 3500 Mah Pil Kapasitesi / Dolby Atmos Teknolojisi / Alüminyum Yekpare Kasa / Android 6.0
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.156