Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
largo21
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Talisca+Aboubakar> Gomez+ Sosa başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bunu söyleyen kişi futboldan zerre anlamıyordur.Bir geçen sene atılan gollere bakın bir de bu sene atılanlara.Talisca+Aboubakar'ı toplasan bir Gom... Mesaja git »
Quaresma'yı Sosyal Medya Operasyonlarıyla Göndertmeliyiz !!! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Quaresma yollansın diyenler net söylüyorum futboldan zerre anlamıyordur.Kafayı mı yediniz ya.Q7 Allah korusun sakatlansın.Şampiyonluğu ve Lyon maçları... Mesaja git »
Şenol Güneş İnadı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ben kaybetmeyince de açıyorum rahat ol.Bir sürü konum var.Hatta bu yüzden Beşiktaş düşmanı olmakla suçluyor çoğu.Beşiktaş'ın bu sezon hep yanlış 11 le... Mesaja git »
[link=]https://forum.donanimhaber.com/aboubakardan-bir-halt-olmaz--120737001[/link] Ben eylülde yazmıştım ondan bir halt olmayacağını.Futboldan anl... Mesaja git »
Hıı evet madalya takalım.Aferin diyelim yok ya müstehak valla sizin gibilere böyle futbolcular olacak.Ya senin ne işin var kaleciyle git açıl.Aynısını... Mesaja git »
Şenol Güneş İnadı konusunu başlattı (10 gün önce)
Şenol Hocayı herkes seviyor ama bu sene her maça yanlış 11 le çıkıyor ve inatla oyuncu değiştirmiyor.Değiştirince de yanlış oyuncular çıkıyor.Bir kere... Mesaja git »
En Büyük Beşiktaş Düşmanı Rıza Çalımbay! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ya saçma sapan konuşmayın ben de bunu anlamıyorum.Ne yani bize yatsın mı ne istiyorsunuz?İçiniz rahat edecek mi yatarsa?Biraz düşünerek konuşalım lafl... Mesaja git »
Bu sorumsuz formanın armanın anlamını bilmeyen amatöre Beşiktaş tarihinin en ağır para cezası kesilip bir Lig sonuna kadar takımdan kesilmelidir.Hala... Mesaja git »
Seneye rakibimiz fb mi olur gs mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Büyük takımların büyük insanların tek rakibi vardır kendisi.Her gün kendisini aşmak için uğraşmalı BEŞİKTAŞ.Yoksa başarılar sadece dönemsel olur.Beşik... Mesaja git »
Evet açık ara ligte en iyi yönetilen takımız.Bunu zaten inkar etmiyor ki eleştirenler. ama şunu da demeden edemeyeceğim.Geçen seneki takımın özellikle... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.093