Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
defnEla42
Gerçek Adzafer sivrikaya
Konumİzmir, Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
YÜKSELİŞ DEVAM EDER Mİ BURDAN GİRİLİR Mİ... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
dünkü alışveriş migros sucuk 13,73 karlıdağ tereyağ 11,80 karlıdağ su da tereyağı 15,20 migros kaşar 12... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bazi migroslari nerden bulacaz. 3 migrosa sordum. Hayir yanitini aldim.... Mesaja git »
deneme amaçlı migros jetten 1 tl geçtim. sorun olmadı. ertesi gün a101 ve şok tan 25 tl denedim olmadı. şifre hatası veriyor. bankamatik karta tanımlı... Mesaja git »
kampanya şartlarında bankamatik kartları da dahil yazıyor. bankamatik kart ile deneyen oldumu.... Mesaja git »
daha önce migrostan birkaç denememe rağmen sürekli hata aldım. sildim yeniden yükledim. yeniden kayır yapmamamı istedi. kayıt olduktan sonra mobil te... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam 150 tl civarı blender almak istiyorum. aklıma bu böyle bişey geldi.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
genel kampanya olan elektrikli ev aletleri 75/15 money için 150 tl lik ürün alınsa normalde çarpı 2 den 30 money gelir. devreye bir diğer kampanya ola... Mesaja git »
Maximum Mobil Temassız Ödemelerinize 28 TL MaxiPuan! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
kredi kartım yoktu. bankamatik ile denedim ödeme sırasında hata veriyor. bankamatik dahil değilmidir. kampanya şartlarında aksi bir durumda yok.... Mesaja git »
Maximum 4×15 temassiz odeme 15 puan başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
kredi kartım yok. bankamatik kartı ile denedim. ödeme adımında kabul etmiyor. bankamatik kartı ile deneyen varmıdır. kampanyaya dahilmidir.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078