Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mcse2k3
Gerçek Addökümcü baba
Doğum Tarihi21 Mart ****
Konumİstanbul, Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 39
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
internet geldi ama 77mb olan hız 8mb e düşmüş,nasıl firma bunlar ya?... Mesaja git »
STEAK YAPIMI ve DÖKÜM TAVA ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
arkadaş ortaya lafı atıp kaçmış,mübarek söylesene o zaman ne bu et :D... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
telefon kutusundan yanlış bağlantı yapmışlar. Bugün telekomdan gelip çözdüler,şu an internet çalısıyor.Eve gidince hıza bakacağım bi yamuk varmı diye... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yahu 1.gün mis gibi kullandığım internet 2.günde pat diye gitti.2gün geçti aradan hala neyim yok. Arıyorum adamları vdsl geçiş süreciniz tamamlanmam... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
üyeliğimin 3.gününde internet gitti,valla süpermiş bu turknet...... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ttnet ten turknete geçtim,hesabıma 14,45TL borç yansıtılmış,nedir bu bilen varmı? edit: Hizmetiniz 24/04/2017 tarihinde aktif olmuştur. Kullanmakta o... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bunlar hergün sitede güncelleme yapıyor galiba çok enteresan. nerde yazıyor,maddenin tamamını buraya yazarmısınız?... Mesaja git »
bugün 75gb paket bağlandı sözde,sonuç; ... Mesaja git »
TurkNet'ten taahhütsüz, 150GB AKK’li internet başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
bende de öyle yazdı,evrak falan gelmedi bana,eskisistem öyleydi sanırım,değiştirmemişler.... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
bende yapamadım onu evdeki pc de,kaç kere denedim olmadı. şirket pc sinde ilk açışta oldu,başka bilgisayarda deneyin,başkası atamaz çünkü bilgilerini... Mesaja git »
Arkadaşları

xxman

lionng
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: TP-Link TL-WA801ND 300Mbps Access Point (50TL)
Alıcı: radyoarabesk
Tarih: 22 Ocak 2017; 21:50:22
Yorum
ilgili bir arkadaş teşekkür ediyorum kendisine
Genel Puan

Ürün: %100 Safkan Amerikan Döküm Tava Lodge 26 CM.Tr'de satışı yok!!!
Alıcı: Jeanne dArc
Tarih: 2 Eylül 2016; 11:20:49
Yorum
Güvenilir bir insan. Alışveriş yapacaklara tavsiye ederim.
Genel Puan

Alıcı: ag67
Tarih: 15 Temmuz 2016; 10:49:30
Yorum
İlgili bir arkadaş.Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: hepsiburada 10TL yüklü hesap-ücretsiz. 30 hazirana kadar aşağıdaki şartlarda ücretsi
Alıcı: wolkien
Tarih: 29 Haziran 2016; 10:48:07
Yorum
teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Optimum Whey Muz Aroma 2273gr-150TL
Alıcı: vedud123
Tarih: 27 Haziran 2016; 16:57:32
Yorum
Parayı önceden gönderdim ürün bugun elime ulaştı güvenilir satıcı.
Genel Puan

Alıcı: ecay
Tarih: 14 Haziran 2016; 16:41:07
Yorum
Güvenilir bir arkadaşımız
Genel Puan

Ürün: Ist-sıfır misali 57 kadro triban3 yol/yarış bisikleti +ekstralar
Alıcı: mavimr
Tarih: 12 Haziran 2015; 10:05:43
Yorum
Bisiklet neredeyse sıfır gibi tertemiz çok iyi bakmış. Tekrar teşekkür ederim :)
İmza
Youtube:Dökümcü Baba
“Sadece emayesiz ham döküm ürünler” hakkında oluşturulan, Türkiye'deki "ilk ve tek" web sitesi google:Dökümcübaba

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.094