Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Cehennemden_Cennete
Gerçek AdCehennemden Cennete
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 116
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları16
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DİJİTSU KUMANDALI VANTİLATÖR 77 TL "TEKNOSA" başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hayret.. UPS'e vermiş Teknosa kargo olarak. Yarın teslim edilecek benim de büyük ihtimal. Teslim alan arkadaşlar; bir sıkıntı, problem var mıdır?... Mesaja git »
DİJİTSU KUMANDALI VANTİLATÖR 77 TL "TEKNOSA" başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bende sipariş verdim. Güzel fırsat, teşekkürler.... Mesaja git »
Bu Samsung Curved Gaming Monitor senin olabilir! Detaylar için tıkla. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
10 yıl önce demiştim. Hala diyorum; bu adam fake.... Mesaja git »
Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Akasya mağazasına baktım az önce. 29.90 fiyatları. Baya bi çeşit var.... Mesaja git »
1919-2007YE ESKİ GAZETE MANŞETLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tek tek hepsi incelenmeli. Çok güzel kaynak. 6 yıl sonra teşekkürler. :)... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Toyzzshop indirim kodu alınır.... Mesaja git »
Boyner Çılgın Kelebek İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
boyner5 den başka çalışan kod bulamadım. Var mıdır bilen eden? (Kelebek indirimine dahil olmayan bir üründe kullanacağım)... Mesaja git »
Starbucks doğum günü hediyesi 1 adet içecek başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
19-23 Nisan arası kendi doğumgününüzü beklemenize gerek yok. Telefonda kurulu herhangi bir uygulamaya da gerek yok. White çaklıt moka alıyorsunuz bir... Mesaja git »
Eneee daha 55 mi AseLaL. 60'ı geçti sanıyordum. ... Mesaja git »
Ya gıdalardan ya havadan sudan. Başka bir sebebi olamaz bence. O değil de, yaşlandık. Ne kadar çabuk. ... Mesaja git »
Arkadaşları

greenhell

.ADAM.

guenen

pysicopath

Shen

BARIŞA ÖZLEM

Entropi Canavarı

ayakhilas

Cerenimo

simurg

KöfteSuyu

_-Murat-_

Berke_1903

GTS1907

Mishakal

mami2173
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
"Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Chevrolet
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Klima
E.C.A
Notebook
Dell
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Hakkında

---
"Lisede Sophokles okuduk Klasik Türk musikisine sövmeyi, Divan şiirini hor görmeyi, buna karşılık devletin yayınladığı kötü çevrilmiş Batı klasiklerine körü körüne hayranlık göstermeyi öğrendik. Sanki Sinan Leonardo'dan önemsiz, Mevlana Dante'den küçüktü, Itri ise Bach'ın eline su dökemezdi. Aslında kültür emperyalizminin ilmiğini kendi elimizle boynumuza geçiriyorduk, ulusal bileşim arama yerine hazır bileşimler aktarmak hastalığımız tepmişti."
ATTİLA İLHAN
Msn
------------------------------------------------------
Vatan çiftliklerinizse,kasalarınızın ve çek defterlerinizin içindekilerse vatan,vatan, şose boylarında gebermekse açlıktan,vatan, soğukta it gibi titremek ve sıtmadan kıvranmaksa yazın,fabrikalarınızda al kanımızı içmekse vatan,vatan tırnaklarıysa ağalarınızın,vatan, mızraklı ilmühalse, vatan, polis copuysa,ödeneklerinizse, maaşlarınızsa vatan,kurtulmamaksa kokmuş karanlığımızdan,ben vatan hainiyim.
Yazın üç sütun üstüne kapkara haykıran puntolarla:
Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.766