Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Deniztns
Gerçek Addeniz deniz
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ahirete inanmayanlar bu durumu nasil acikliyor? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Diger yazdiklarinizi okudum ve degerli buldum. Arkadasa verdiginiz bu cevaba ithafen bir iki sey soylemek istiyorum. Bir yaraticinin veya yaraticilar... Mesaja git »
Allah insnlara neden acı çektiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bence duslenen tarzda bir yaratici varsa (ki benim dusuncem daha farkli tasarlayici/lar yonunde) insani yasadiklari uzerine deneyimlemek icin yaratmis... Mesaja git »
Ateistler hayata nasıl motive oluyorlar? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Arastirdim, dersini aldim senelerce ve size soyleyebilecegim sudur ki dinler uygarlik tarihinin gelisiminde buyuk rol oynamislardir. Bunlari ilahi ola... Mesaja git »
Ateist arkadaslara bi sorum olacak.. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Arada sirada gercekmiscesine, normal hayattan bildigim insanlari (calisma arkadaslari, yoneticilerim, ailem vs) iceren siradan yasanmamis mizansenleri... Mesaja git »
Gerçek nedir? Var mıdır? Bulunabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Gercek birden fazla gozlemcinin birbirinden bagimsiz olarak objektif degerlendirmelerine muteakip sagladiklari gorus birligidir. Iki kisi aparatla ye... Mesaja git »
Sherif Gaber - Mısırlı ateist başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Uzun zamandir takip ettigim bir insan. Bazen zit dustugumuz noktalar olsa da bence dolu biri. Tavsiye ederim.... Mesaja git »
Cenneti nasıl bir yer olarak hayal ediyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Eger sikilma duygunuz elinizden alinacaksa, bir suru sey sizinle ilgili olarak degistirilecekse oradaki siz siz olmayacaksiniz ki. Yukarida yazdiginiz... Mesaja git »
Ateistler hayata nasıl motive oluyorlar? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ben gerekceleriyle dusuncemi acikladim. Sizden de aynisini bekliyorum.... Mesaja git »
Dinleri suçlayan günümüz ateistleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ateist degilim ama suclanacak birsey veya birileri varsa o da dinler degil bilakis dini kullanarak imtiyaz , otorite sahibi olan ve bu uzuvlari kendil... Mesaja git »
Ateistler hayata nasıl motive oluyorlar? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Dinlerin ve benzeri ogretilerin hayata gelis noktalarini incelerseniz aslinda neye hizmet ettiklerini de anlamaya baslarsiniz. Bakin pekcok ateist su ... Mesaja git »
Arkadaşları

Darth Revan

aybey

Norgannon

Ledulth

gokuba

Neil deGrasse Tyson
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
In Crypto We Trust!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
WOW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.203