Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kagoca
Gerçek AdGörkem Çakır
Doğum Tarihi7 Ekim ****
KonumEskişehir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GRANİT - TİTANYUM - TEFLON TENCERE ve TAVALAR TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hort sayılmaz çoktan hortlattık. Hecha döküm tava wok tava nedir bunlar ne için kullanıyorsunuz ?... Mesaja git »
GRANİT - TİTANYUM - TEFLON TENCERE ve TAVALAR TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam şikayet ettiniz mi ? Bu ve benzeri görevleri gönülden yapacak nice entelektüel insanlar vardır. Bu bir kayıp... Mesaja git »
GRANİT - TİTANYUM - TEFLON TENCERE ve TAVALAR TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Hocam sayende aydınlandık. Var olasın. Bu kişiler neden forumdonanım yöneticileri tarafından atılmıyor ? Mesajları da silinmiyor ? Edit: Bir mağaza ç... Mesaja git »
Çamaşır makinesi için kireç önleyici top? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Hocam söyledikleriniz kulağa doğru geliyor yinede sizden 2 mesaj önce blackcoupe'un yazdıklarını da okuyunca olayın derinliği anlaşılıyor ve söyle... Mesaja git »
Bizi Reklamlarla Aldatanlara Verilen Cezalar Burada! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Yapmayan halt yesin. Açtığın konu çok güzel. Sağolasın teşekkür ederiz.... Mesaja git »
Çamaşır Yıkama Teknikleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
Böyle bir konu eksikliği hissettim, gereksizse yönetici siler. İnternetde gereksizce dolaşmamak için bugünde bu konuya takıldım. içinde b... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! AKK'yi Kaldırmak Kolaymış başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Destek... Mesaja git »
Mikrodalga Fırın Tavsiyesi konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar 250-350 tl arası değişen mikrodalga fırınlardan hangisi daha makuldür ? Samsung'un iyi olduğunu duydum. Hangisi daha sağlıklı iyidir tavsiy... Mesaja git »
Telefonu Her Açtığımda Karşıma Gelen Wap Push başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güncel... Mesaja git »
Sensörlü Lamba İşkencesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İşlem tamam teşekkür ederim.... Mesaja git »
Arkadaşları

infra_dark

oguzhan

Sentez*

Excision

byvzdlr7

DarkMallet

akinciplak
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans İlanıdır. (KalemKolik)
Alıcı: KalemKolik
Tarih: 26 Nisan 2017; 13:41:55
Yorum
sorunsuz alışveriş
Genel Puan

Ürün: Alınık Ghostrecon Wildlands Key
Alıcı: Kurutucu
Tarih: 13 Nisan 2017; 19:34:37
Yorum
Güvenilir ve cana yakın bir insandır.
Genel Puan

Ürün: ALINIK GARRY'S MOD
Alıcı: DarkMallet
Tarih: 12 Şubat 2017; 1:03:18
Yorum
İlk ürünü verdim ve güvenimi boşa çıkarmadığı için kendisine teşekkür ediyorum :)
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.313