Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cetinodinson
Gerçek AdCetin Tengrioglu
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 48
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bilgisayar mühendisliği için hangisi daha iyidir?... Mesaja git »
#dolandiricitürktelekom Türk Telekom Yolsuzluğu ve Rezilliği! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Param olsa dava açarım, o derece ayar oluyorum bu şirkete ve bunun gibilere. Sen o maaşı neden alıyorsun kardeşim? Olmayan şeyi satmak için mi? Hem v... Mesaja git »
#dolandiricitürktelekom Türk Telekom Yolsuzluğu ve Rezilliği! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam okuyorum, öğrenciyim. Garsonluk falan yaptım ama bacağım da platin var uzun süre çalışamadim. Masa başı iş gibi çeviriyordum. Sağolsun tt artık... Mesaja git »
Dedem yaşındaki adam bana kahve yaptı, getirdi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ciddi anlamda güzel bir anekdot. Dediğim gibi ya reklam ve pazarlama çok ıyı, yada cıddı anlamda ürün sağlam. Çok iyi hatırlarım sunnet olmak ıstemezd... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Ben işimi internet üzerinden yapan, ve gelirimi oradan sağlayan biriyim. Kirayi karşılayamamam sonucu taşınmak zorunda kaldım. Ta... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Doğru ya, BTK. İyiki hatırlattınız hocam, sağolun... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Zırnık vermem. Ne zaman arasam mh yi dilerseniz buradan başvuralım diyorlar. Altyapı var çunku. Akıllarınca satış yapmaya çalışıyorlar.Gerekirse mahke... Mesaja git »
Boş port mu yok diye ısrarla, hatta bir kaç kere sordum. İnatla altyapı dediler. Ya işi bilmiyorlar yada dalga geçiyorlar.... Mesaja git »
Merhabalar beyler. Ben de başvurdum turknete. Bugun turk telekomdan gelmişler kablo islerı ıcın, turknet bununla ılgılı mesaj atmıstı zaten. Evde değı... Mesaja git »
Dedem yaşındaki adam bana kahve yaptı, getirdi konusunu başlattı (bir ay önce)
Bir iki gün önce Antakya Mesihçiler Kilisesi'ne gittim. Adres soracaktım kapıdan, bırakmadılar.Misyonerlik iyi güzel. Bir kişi vardı dedem yaşında. Ki... Mesaja git »
Arkadaşları

heisenberg_76

SağKalanÇocuk

eksibirbölüoniki
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078