Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
furkan4045
Gerçek AdFurkan Cetin
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Muhtaç olduğun kudret damarlarında ki asil kanda mevcuttur! Eğer Türk isen tarihe baktığımız zaman eğitimini doğru almış insanların tarih kitaplarında... Mesaja git »
Törk göncö tömböldör Tamam dostum en iyisi sensin ... Mesaja git »
Türk hackerlar’dan Apple’a tehdit başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
https://www.applefoni.com/applei-tehdit-ederek-fidye-talep-eden-turkish-crime-family-ile-roportaj-yaptik/ AppleFoni ekibi adamlarla röportaj yapmışl... Mesaja git »
1300 TL İ5 4590 İçin Ekran Kartı Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
980ti 2700 tl benim aldığım ekran kartı 1230 Tl..... Mesaja git »
1300 TL İ5 4590 İçin Ekran Kartı Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sağolun. Evet indirimli fiyatıyla satın aldım... Mesaja git »
Gtx 1060 aldım vatan dan 1232 Tl ydi sanırım şu anda çok memnunum almak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum..... Mesaja git »
1300 TL İ5 4590 İçin Ekran Kartı Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Tam alırken fikrim değişmez ise Gtx 1060 alacağım. Teşekkürler fikirleriniz için ... Mesaja git »
1300 TL İ5 4590 İçin Ekran Kartı Önerisi konusunu başlattı (6 gün önce)
Merhabalar. Eski ekran kartım (R9 280X) yandığı için kendime yeni bir tane ekran kartı almayı düşünüyorum. Aklımda GTX 1060 vardı ancak forumda incel... Mesaja git »
iOS da chrome çok hızlı gerçekten. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Çoğu tarayıcıyı cihazımda denedim ancak hiç biri Safari kadar stabil ve hızlı çalışmadı önceden safari nin bir çok eksiği vardı o yüzden Puffin Brows... Mesaja git »
iOS 10 Ana Konu (iOS 10.2.1 yayınlandı-10.3 Beta 7 yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Oynadığım oyunlar da kasma oluyordu Hareketli bubble duvar kağıdıyla değiştirdim kasmalar felan gitti,garip açıkcası..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.064