Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Celica_tr
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
"_______ PANASONİCLİLER_______" başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba Arkadaşlar LG E6 65 Oled TV aldım. Haliyle Panasoniclerim boşa çıktı. Bunların ikinci el piyasası filan var mıdır ? Kaç para eder, bilgi ve... Mesaja git »
PS4 25+ Oyuncu Kulübü (3.Yıl)( Üye Almıyoruz) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Selam Yaş 42 . "Halil the great" kullanıcı adım. Kalın Sağlıcakla... Mesaja git »
*** 30+ Diablo III Oyuncuları Kulübü *** başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
beyler ya barbarianı lvl25 yaptım fakat gelin görünki US serverındaymışım. Bunu EU ya alma şanşım var mı ? Buradaki bütün ahali Eu da değil mi ? ... Mesaja git »
Diablo 3 Installer aktif, Önceden indirenler dikkat başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
this downloader is not authorized diyor şimdi de ne yapacağız yahuu... Mesaja git »
SAMSUNG GLAXY NOTE N7000 KULLANICILAR KULÜBÜ << 209 Üye >> başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Beyler Selam, Bu telefon bende 6 aydır bulunuyor. En son Yandexin aryüzünü de indirdim, güzel oldu. Fakat telefonda en başından beri bir stabilit... Mesaja git »
Diablo 3™ - 15 Mayıs 2012 - Ön Sipariş 110 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Beyler , Bir şey sormak isterim. Ben 1 ay önce online olarak pre order ettim oyunu ve battlenet'ten den tagımı .v.b aldım Dün forumdan öğren... Mesaja git »
*** 30+ Diablo III Oyuncuları Kulübü *** başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
teşekkürler Dostlar, İçim rahatladı, gel 15 Mayıs gel.... Mesaja git »
Selamlar Beyler, Cehaletimi bağışlayın. Madem ihtiyar heyetindeyim artık yardımcı olursunuz, Şimdi bu blizardlı arkadaşalara internet üzer... Mesaja git »
Aresmar teşekkürler Doğum tarihi 1972... Mesaja git »
Arkadaşlar bende 40 yaşındayım. Yazarmısınız beni de , Oyunu pre-order yaptım digital versiyonu. Klubün özelliklerine 1 e 1 uyuyorum :=) Bat... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.219