Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
s6pil
Gerçek Admehmet kaplan
Konumistanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
huawei türkiye garantili ile ithalatçı garantili arasında çok fark var . http://www.hepsiburada.com/huawei-mate-9-ithalatci-garantili-p-HBV000003G0N... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
benim telefonda sıkıntı yok. bi klavye problemliydi güncellemeden sonra o da düzeldi... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yeni güncellemeyi yükledim klavye düzelmiş sanki... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
samsung browseri başka bir marka telefonda kullanabilir miiym ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Google g board klavye Samsung'un kendi klavyesinden daha hızlı... Mesaja git »
cihaz boşta neden çok fazla pil harcar ? son kullandığım uygulamarı kapatmadığım için olabilir mi ?... Mesaja git »
fena değilmiş gboard klavye ama tabiiki samsung kendi klavyesi daha güzel umarım bi sonraki güncellemede klavyedeki silme sorununu hallederler... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
whatsapp ı kaldır tekrar kur düzeliyor. benim de aynı şekildi sıkıntılıydı. kaldırıp kurunca düzeldi.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
cevapsız çağrı mesaj dan sonra mavi led olma olayını kaldırdılar mi yoksa sorun bi bende mi var. Az kaldı telefon un üstünde zıplamama :)... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
cevapsız arama mesaj varken mavi olan led göstergesi calismaz oldu. beim telde mi sorun var acaba. aynı durumu yaşayan var mı. ayarı nerden açıyorum?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.188