Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
safakan1987
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Ocak 1987
Meslekmühendis
KonumAnkara,Etimesgut
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hayırlı olsun hocam. Dediğiniz gibi designline ve sportline'ın büyük farkları yok. Saydıklarınız dışında Sportline bildiğim kadarıyla biraz daha alçak... Mesaja git »
Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
fiyatların yükselmesi sizi yanıltmasın hocam. Bütün araçların fiyatları yükseldi. Hatta a3'ün görece daha az yükseldiği kanaatindeyim. Üstelik ciddi s... Mesaja git »
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
öncelikle aracınız çok hoş olmuş. Yanlış anlamadıysam dynamic ledli arka stopları doğuş üzerinden mi sipariş verdiniz? Böyle bir şey mümkün müdür yani... Mesaja git »
anlıyorum hocam. O zaman yapacak bir şey yok. Dediğiniz gibi yüksek ve rahatsız edici bir ses değil. 15 dk sonra da kesiliyor zaten. Şu an gelmiyor.... Mesaja git »
bendeki ses kendiliğinden gitti. Soğuktan olabilir mi acaba? Özellikle sabahları yapıyordu 10-15 dk kadar. Sizdeki ses de sadece ilk 10-15 dk'da mı ol... Mesaja git »
merhabalar, makyajlı kasa sedan a3 (dizel) kullanmaktayım. Araç 6000 km'ye dayandı. Son zamanlarda sabahları aracın sol ön tarafından sanki cam s... Mesaja git »
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
merhabalar, malum ötv sonrası ve kur artışlarıyla fiyatlar oldukça yükseldi. Aracın kasko değerini de güncellemek mümkün müdür acaba?... Mesaja git »
herkese merhabalar, uzun süredir araç kamerasını takmaya zaman ayıramamıştım. Bugün ön cama a119c'yi taktım, kabloları elimden geldiğince sakladım.... Mesaja git »
Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
ÖTV zammından önce alınan araçta zamdan sonra kasko değerini güncellemek mümkün müdür? ... Mesaja git »
Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
hiç soğuk havalarda sd carddan mp3 açamama durumu yaşadınız mı? Bu sabah sd kartta olan müzik listemi görebildim ama çalamadım. Radyoya geçince normal... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.109