Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mehmetii
Gerçek AdMehmet KIŞLACIKLI
Doğum Tarihi15 Nisan 1993
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 145
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
200 fps den 15'e düşmek?? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
İşlemcin stabil çalışmıyor olabilir. Benimde başıma aynı olay geldi işlemci belirli bir ısıya ulaştığında Cool & Quiet özelliği açık olduğundan işlemc... Mesaja git »
Free 5$ CsgoSkin Kanıtlı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
bende unlostun videosunu izledim orada söyledi 5 dolar veriyor diye girdim yazdım oynadım 5 doları 33 dolar yaptım 120 tl'lik m4 çekmek istedim site i... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Benim perşembe verdiğim siparişler ulaşmadı hala [İST.] sizin kargo şubesi iyi çalışıyorlarmış Merakla bekliyorum bugün gelecektir heralde artık. ... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
1-Chanel - Bleu de Chanel [CHN] 2-Chanel - Bleu de Chanel [CHN] 3-Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV] 4-Terre D'Hermes [HRM] Bu şekilde sipariş verme... Mesaja git »
[SATIŞ İPTAL] Silver Hesap (20LV) konusunu başlattı (27 gün önce)
Prime yapılabilir düşük rütbeli hesap aradığım için almıştım (20 Ocak'ta) ama aldığım gün hariç hesaba giriş yapmadım. Neyse id'yi hatırladım ve girdi... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
[center] 18 Nisan 2017 [color=#FF0000][u]Ürünlerimizin tamamı kampany... Mesaja git »
H1Z1 (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Survival modunu oyun 2'ye ayrılmadan oynuyordum yeni halini hiç denemedim ama şöylede bir gerçek ki şehirde 120 ve üzeri fps'yi alabilen insan... Mesaja git »
H1Z1 (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
sistemin iyiyse optimizasyona suç atılmadan oynanabiliyor. stabil sayılır oyun.... Mesaja git »
Sa arkadaşlar vac ban numara paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
banlanır büyük ihtimal... Mesaja git »
Günlük Kasa Katlama Kuponları (HSN YMS) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Eyvallah usta verdiğin 2 maça bu 3. olarak eklediğimiz maç ile beraber kupon geldi.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır - Sapphire Amd Radeon HD7850 OC Dual-X 2GB 256Bit GDDR5
Alıcı: bennurkan
Tarih: 15 Ocak 2017; 0:51:19
Yorum
Sorunsuz bir alış veriş oldu Arkadaş baştan sona kadar çok ilgili ve alakalı davrandı Gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: [Satılık]Origin Hesabı - Battlefield 3 Sadece 20TL!
Alıcı: c0d3r36
Tarih: 1 Temmuz 2012; 18:02:50
Yorum
güzel bir alışverişti gayet ilgili bir arkadaş teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: [Satılık]Origin Hesabı - Battlefield 3 25TL!
Alıcı: CinemaG
Tarih: 6 Mayıs 2012; 17:27:26
Yorum
sorunsuz alışveriş
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.117