Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Hydralisk
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alien 5 (Neill Blomkamp's Alien) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Alien 5'i unutun http://www.avpgalaxy.net/2017/06/03/neill-blomkamp-think-alien-5-totally-dead/... Mesaja git »
Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dev patch geldi. Eldar'a sağlam nerf, sm'lere ise buff geldi diyebiliriz. Ek olarak leaderboard filanda geldi. Değişikleri aşağıya kopyalıyorum. Şu li... Mesaja git »
Alien: Covenant a.k.a Prometheus 2 -- 12 MAYIS 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Puan'ı 6.8'e düşmüş. 6.5'a kadar düşer gibi.... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
2. Teknik Analiz, Trend, Grafik ve İndikatör İncelemesi Nasıl Yapılır konumu açtım bu işle uğraşan herkesin okuması ve öğrenmesi gereken nadir bilgile... Mesaja git »
Alien 5 (Neill Blomkamp's Alien) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Önümüzdeki 5 yıl unutun bu filmi. Öncelik ridley scott'ın prequel'i. Onlar bittikten sonra olursa olur.... Mesaja git »
MMA - UFC - Bellator Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
jds ilk kez bu kadar pasif gördüm. maç sonrası basın toplantısını dinledim. epey üzgündü, hatta ara ara gözyaşlarını tutamadı. Maçı tekrar izlemem laz... Mesaja git »
total war hangisini oynamalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
warhammer... Mesaja git »
forumun acayip ölü ve bayık olması başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cidden world quest'ler bir yerden sonra kusturuyor.... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benimki nasıl arkadaşlar. 16mbs turkcell superonline kullanıyorum :( ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
steam: smartgun

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.117