Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Harpagos
Gerçek AdMustafa Güzel
Konumİstanbul, Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 115
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sport Gloves | Superconductor (Field-Tested) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Eldiven key karşılığı satılmıştır... Mesaja git »
ELİT Skinleriniz ANINDA NAKİR Alınır ! (En iyi fiyat garantisi) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Arkadaşa elden eldiven sattım. güvenilirdir.... Mesaja git »
Sport Gloves | Pandora's Box (Field Tested) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
1250 Tl karşılığı elden ferhat1242 nickli arkadaşa satışlmıştır. ilginiz için teşekkür ederim. başka bir eldiven satıştatır.... Mesaja git »
Sport Gloves | Superconductor (Field-Tested) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Keylerin 70 tanesi eldiven. 20 tanesi anka geri kalanı karışık olabilir.... Mesaja git »
Sport Gloves | Superconductor (Field-Tested) konusunu başlattı (2 gün önce)
24 mart'ta takas banı açılacaktır. sadece key karşılığı satılıktır. fiyat 130 key [size=2][b][color=green]Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma a... Mesaja git »
Sport Gloves | Pandora's Box (Field Tested) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
burada kıstasım fazla para değil hocam. 500 key de versen satamam artık. söz verdik bir kere. sordum arkadaşa müsade eder misin diye hatta 5 key vere... Mesaja git »
Sport Gloves | Pandora's Box (Field Tested) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Eyvallah saolasın... Mesaja git »
Sport Gloves | Pandora's Box (Field Tested) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
170 key veren de vardı hocam ama söz verdik bir kere yapacak birşey yok... Mesaja git »
Sport Gloves | Pandora's Box (Field Tested) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
İlk söz verdiğim arkadaş 1250 lira verdi ona satıyorum. İlgin için teşekkürler hocam... Mesaja git »
Sport Gloves | Pandora's Box (Field Tested) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
ikinci rezerve HasimShn nickli arkadaş adına yapılmıştır.... Mesaja git »
Arkadaşları

by_efendy34

AbesLang

FurkanKizil
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Parfüm olayını bırakıyorum. Yılların birikimi koleksiyonum komple satışta...
Alıcı: denondj
Tarih: 7 Haziran 2015; 1:22:06
Yorum
Adamın dibi, belki 10 kere parfüm almışımdır. Mustafa abi bir tanedir.. Kıymetini bilin.. Acayip parfüm yaptım sayesinde, iyi ki ladykiller kokuları sevmiyo.. Hiçbir alışverişinizde sorun yaşamazsınız.. Kendisine saygılarımı sunuyorum..
Genel Puan

Ürün: Parfüm olayını bırakıyorum. Yılların birikimi koleksiyonum komple satışta...
Alıcı: pikcell
Tarih: 2 Haziran 2015; 0:06:09
Yorum
Güvenilir satıcı, gönül rahatlığıya alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: pikcell
Tarih: 2 Haziran 2015; 0:05:41
Yorum
Güvenilir satıcı, gönül rahatlığıya alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: conjure
Tarih: 29 Mayıs 2015; 18:22:59
Yorum
Çok hoş bir alışveriş oldu.Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
Genel Puan

Alıcı: YILKES
Tarih: 22 Mayıs 2015; 20:32:15
Yorum
Dürüst güvenilik bir arkadaş. Parfümler orijinal. İletişim kusursuzdu.
Genel Puan

Ürün: Niş Dekantlar
Alıcı: ranavalo
Tarih: 13 Mayıs 2014; 22:39:02
Yorum
urunler cok iyi ve orijinal, satıcı da ha keza ilgili..tavsiye olunur
Genel Puan

Alıcı: prometheus97077
Tarih: 4 Mart 2014; 18:54:53
Yorum
güvenilir bir satıcı,herşey için teşekkürler.....
Genel Puan

Alıcı: inanmayan denesin
Tarih: 28 Şubat 2014; 17:02:02
Yorum
Genel Puan

Alıcı: StiffMeisteR
Tarih: 28 Şubat 2014; 17:00:31
Yorum
Ürünler kalite gözetilerek paketlenmiş, ilk bakışta sanki fabrikasyon bir paketmiş gibi duran ve rahatlıkla 'mükemmel' iş çıkarılmış diyeceğim bir görünüşe sahipti. Ama kargo için aynı şeyleri düşünmüyorum. Çok pahalıydı mesela. Ama satıcı arkadaşın güvenilirliğine şahitlik etmiş oldum
Genel Puan

Ürün: Satılık EDIFIER M1335 2+1 SPEAKER
Alıcı: SAATURN
Tarih: 10 Ekim 2011; 18:44:24
Yorum
temiz alısveris temiz güvenilir bir arkadasa benziyor
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078