Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ramses-59
Gerçek Aderçin çakırlar
Meslektekniker
KonumTekirdağ, Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HOTELS.com rezervasyon sorunu yardım. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Beyler şuan hoteldeyim.Fazla çektikleri parayı iade etmişler.Tabiki arayıp problemi bildirdijten sonra... Mesaja git »
Tomtom start 25 navigasyon cihazı 97 tl bitti) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam benimki hiç açılmıyor.Aradım anakart problemli olabilir dedi 150 ye mal olur gönderin isterseniz dedi.... Mesaja git »
Tomtom start 25 navigasyon cihazı 97 tl bitti) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Neyse alayammı almıyayımmı derken tükenmiş.Sağlık olsun... Mesaja git »
Navitech navigasyon cihazım tamda yeni bozulmuştu.Tamirinde 150 tl ostiyolar.3 gün önce Tekirdağ'da antalyaya google maps ve yandex ile geldim.Ama nav... Mesaja git »
HOTELS.com rezervasyon sorunu yardım. konusunu başlattı (20 gün önce)
08.07.2017 -13.07.2017tarihleri arasında Sentido numa bay hotel sanal kart ile 1851.45 tl lik rezarvasyon yaptırdım.Ancak kart işlemlerinde 1918.45 t... Mesaja git »
DIJITSU VN 10 KULE TIPI VANTILATOR başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Benimkide dün geldi pek fazla kullanma şansım oladı ama parasına göre çok çok iyi bence.Yukarıda arkadaşların da yazdığı gibi plastik kalitesi birazda... Mesaja git »
DIJITSU VN 10 KULE TIPI VANTILATOR konusunu başlattı (bir ay önce)
DIJITSU VN 10 KULE TIPI VANTILATOR gittigidiyor teknosa mağazzasında 139 tl link... Mesaja git »
Carrefour Sek Kaşar 700gr 10.95 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Pınar a yapılan boykotu kendi siyasi görüşlerine karşı yapılan hareket olarak gören bazı vatandaşlar yukarıda konuyu baltalamaya gelmiş.Pınar kaliteli... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu sabah saat 08:38 de magnum miniden iki adet alayım dedim. Kasada ikincisi düşmedi ayrıca ikincisine ½50 de düşmedi.... Mesaja git »
dostum o montun bedeni kaç kaç cm yada kiloda çocuklar için uygun.... Mesaja git »
Arkadaşları

livingston

BuMé®@NG

yuce86

berkay1074

veliusta
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.088