Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fth1907
Gerçek Adfatih ertan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
"Noyan haklı" lafı için söylüyorum. Kendisinin e180 ve 520 test videolarını seyredin ve hangisinden gerçekten keyif aldığını yüz ifadesinden anlars... Mesaja git »
BMW 320i sport Kosifler Oto Seri Ayıplı İfa... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Çok geçmiş olsun. İnşallah tez zamanda hakkınızı alırsınız. Ve inşallah sonraki aracınız sizi hiç üzmez. Ancak kafama takılan birşey oldu. Hararet... Mesaja git »
BMW 320i [ F30 ] Uzun Yol Yakıt Tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kocaeli-Antalya arası yaklaşık 670 km yol gitmiştim 2-3 sene evvel. Denemek için dikkatli kullandım. Hız sabitleyici yok. Hız limitleyiciyi 120 ye ... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bizim memlekette maalesef orta şeritte gitmek daha tehlikeli bence. Çok denedim otobanda hız sınırına yakın orta şeritte gideyim diye. Ya önüme arkada... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bizim memlekette maalesef orta şeritte gitmek daha tehlikeli bence. Çok denedim otobanda hız sınırına yakın orta şeritte gideyim diye. Ya önüme arkada... Mesaja git »
Gemilerde kaptanlara gerek kalmayacak: Otomom ve elektrikli yük gemileri başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Uzakyol çalışan gemiler için uygulanması mümkün olmayan bir sistem. En azından ben göremem. Gemi sadece bir limandan diğerine giden bir vasıta değil. ... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Özlettiniz kendinizi ve bilgi içeren paylaşımlarınızı. Kendi adıma teşekkür ederim.... Mesaja git »
Pasta Cila yaptırmak mantıklımı ? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
İlk önce belirtmek gerek pasta ve cila ayrı şeyler. Benim bizzat yapmışlığım yok ancak çok okudum ve videolar seyrettim. Her ciladan önce pasta yapmak... Mesaja git »
Öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum; 2014 yılı haziran ayında mercedes ile tanışmam benim için tam anlamıyla pişma... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Fiyat konusunda tamamen aynı fikirdeyim. İnsanın gönlü çok istiyor tabiki ama aynı fiyata neredeyse, evime yakın bir yerde arsa alıp müstakil ev yapma... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.063