Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hsynsrky
Gerçek AdHüseyin Sarıkaya
Doğum Tarihi11 Ekim 1994
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[sizer=red]İlk İzlenim - Tiger Knight: Empire War başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Mount And Blade 2 çıkana kadar idare eder, sonra kimse oynamaz. Ben oyunu biraz oynadım pek sevmedim. Gerçekçi değil. Sizin karakteriniz normal erlerd... Mesaja git »
[sizer=red]VR İçinde Masal İzleyelim - Allumete başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Gökhan abi üzgünüm ama bu VR videolarını izlemek çok baş döndürüyor ve çok sıkıcı... Mesaja git »
Ne demek kim ne yapsın ? 2 editörün seçtiğinden se 2000 oyuncunun seçtiği daha doğru değil mi ? Arkadaşımdan oyun tavsiyesi alıyorum neden BSC'yi t... Mesaja git »
[sizer=red]Canavar Hareketler - Bölüm 115 başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Öncelikle,ben Batman oyunlarını oynamış ve ilk ikisini iki kere bitirmiş bir oyuncu olarak senin yaptığın challengeların ne deneli zor olduğunu biliyo... Mesaja git »
Until Dawn'ın İptal Edilen PS3 Sürümünden Oynanış Videosu başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Karakter animasyonları ve kaplamalar kesinlikle PS2 seviyesinde. Sadece objeler PS3 olabilir o da en iyisi değil tabi. İyi ki iptal olmuş olmasına ama... Mesaja git »
[sizer=red]Canavar Hareketler - Bölüm 115 başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Adam sürekli dünya rekoru kırıyor Batman'de sanırsam canavar hareketlerden ödül almışlığı da var . Ne yapacak Bölüm Sonu Canavar'ı sürekli bu adama... Mesaja git »
Yazıcı oğlunda o kadar korsancının ve çakma parçacının yanında enterasan olmuş . Ben geçen gece gerçerken gördüm çok şaşırdım. Belki yeni mağzlar bunu... Mesaja git »
Xbox Türkiye Ekibinde Çalışmak İster Misiniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Allah aşkına üniversite öğrencisi demişler ama saatlere bakarmısınız haftanın 6 günü çalışacak. Herhalde öğrenci 1 ay okula gitmeyecek. Bunlar oyundan... Mesaja git »
Sony'den Microsoft'un Ortak Online Ağ Teklifine Cevap Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
XboxOne daha kazançlı olabilir fakat bu durum 2 konsol ve oyuncuları içinde kazançlı... Mesaja git »
[sizer=red]Video Dosya Konusu: Just Cause 3 Modlarına Giriş başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Güzel güzel... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.043