Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
koppa
Gerçek Ad 
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mondial E-Mon E-Cub 3000 Elektrikli Scooter 3.045,00 TL başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
B sınıfı ehliyet var ve yazlık yer için 50cc bir kaç model önerin rica edelim.... Mesaja git »
İşte karşınızda HTC'nin yeni amiral gemisi HTC U 11 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
HTC HD2 den sonra hic olmadiki... Bunu tasarlayan ekibi acilen getirin.... Mesaja git »
DİJİTSU KUMANDALI VANTİLATÖR 77 TL "TEKNOSA" başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Senin gösterdigin modeli yatak odasında kullanıyorum, sanırım 160tl ye almıştım. Senin aldığın fiyat gerçekten iyiymiş. Koctaş inanılmaz fiyatlar y... Mesaja git »
DİJİTSU KUMANDALI VANTİLATÖR 77 TL "TEKNOSA" başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Dijitsunun sitesine de baktım, modellerinde tek kumandalı modeli VN20 olanı. Tekrar ugrarsan aklında olsun. Kutusunda da yazar sanırım kumandalı diye.... Mesaja git »
Benim aldigim model bu ve kumandasi bildiginiz kizilotesi kumandalardan, klima kumandalari gibi ve tirt bisey de degil. ışığı ve dönüş hızlarını ay... Mesaja git »
Klima ve yer vantilatörü yerine tavan pervanesi tavsiye ederim. Pervanenin donusunu tavana dogru ufletiyorum, tum gece rahatsizlik vermeden hafif hafi... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Olabiliyorsa, 5.1.1 e dönün. İşletim sistemiyle ilgili hiç sorunum yok.... Mesaja git »
RICOH SP 150w 22ppm A4 Mono + Wi-Fi Lazer Yazıcı 199 tl başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
İzmir Çiğili metroda yakın zamana kadar satılıyordu ricoh ama bu aralar yok ve devamı da gelmiyor.... Mesaja git »
DJI Spark ilk izlenim ve kutu açma videosu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ülkenin her kurumuna girilmiş, kozmik odaların gelen geçen hanı olmuş ve tüm bunlara göz yumulmuş. Ülkemin evladı hala drone'la casusluktan dem vur... Mesaja git »
görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
bilgisayarım> ayarlar 7,19 görünen ram miktarının yanında "kullanılabilir ram miktarı" diye yazıyor mu?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.207