Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
net w
Gerçek Adnet w net w
KonumKayseri,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yılda 20 bin km yapıyorum , suan aracım megan 2 lpg li , dizel araca gecsem yakıtım daha karlı olur mu ? suan kis sartlarında 25 krs yakıyor.... Mesaja git »
Sahinle , jip kazası (Sahin fena dagılmıs) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Tırın altına girmis gibi , ama jipde tırın verecegi etkiyi vermis zaten .... Mesaja git »
Şanlıurfa/Viranşehirde patlama (ANA KONU) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde hakim-savcı lojmanı yakınında patlama oldu. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Anadolu Ajansı&#... Mesaja git »
Degerli yönetim ve forumdaslar. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Allah kabul etsin . ... Mesaja git »
Dizel'in avantajı nedir ? İnsanımızın Dizel hastalığı / Mazot 4.76 (2017) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Mazot 4.76 [sm=evillol.gif] - Alırken 15-20 Bin TL fazla fark ver al. - Vergi dezavantajından yararlan. (1.3 Multijet hariç dizeller en düşük 1.4... Mesaja git »
Sahinle , jip kazası (Sahin fena dagılmıs) konusunu başlattı (4 gün önce)
Kayseri de ağır kaza. Kartal kavşağı istikametinden gelen şahin marka araç Işıklarda jip ile çarpıştı. Jip sahibinin sağlık durumu iyi. Şahin marka a... Mesaja git »
Astra K, Megane 4, 308 / TERCİH? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
[b]Fiyatlar pazarlıksızdır. Üçüne de eşit bakıyorum. Hangisi neden tercih edilmeli? 2016 Astra K Dizel Oto. Dynamic --- 93.500 2016 Megane 4 H... Mesaja git »
Yeni Opel Insignia fiyatı ne kadar olabilir? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Konunun özeti bu yorumda [sm=claps.gif]... Mesaja git »
Piyasa Yükseldi Absürt Araçlara Yönelelim başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam kusura bakma ekonomiden pek anlamam ne oluyor karsiliksiz para basma isi ve nasıl etki ediyor araba piyasasına ?... Mesaja git »
Yeni Opel Insignia fiyatı ne kadar olabilir? konusunu başlattı (4 gün önce)
Yeni Opel Insignia geçtiğimiz aylarda tanıtıldı ve fiyatı da Almanya'da jet hızında açıklandı. Her ne kadar şimdilik sadece giriş seviyesi baz mo... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Stilo -Active
Canon 650d 18-135 ıs stm

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.063