DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Şarjlı El Süpürgesi Tavsiyeleriniz?
285
Cevap
9
Favori
114.876
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      8 Mesaj
      17 Şubat 2008 17:14:06 Konu Sahibi
      Merhaba Arkadaşlar,

Şarjlı el süpürgelerinden hangi marka ve hangi modeli tavsiye edip nelere dikkat edilmesini önerirsiniz?

|
      |

"Bir Mühendisin Kod Defterinden"
      www.mehmetguzel.net
    • Yarbay
      12975 Mesaj
      17 Şubat 2008 18:05:05
      Annem istediğinden geçenlerde piyasadaki tüm modellere baktım.
      Bana sorarsanız en iyisi Kenwood.Emişi çok iyi.Carrefour'da çalıştırarak denedim.Fiyat da 69 YTL idi.
      Ancak nette bulamadım.Carrefour'da bakabilirsiniz.Çok kullanışlı bir üründü(standlı vs).Ben de düşünüyorum.

Bunlar da olabilir
      http://www.hepsiburada....&productid=evfakirrct108
      http://www.hepsiburada....id=evboschbks3043#tablnk
      http://www.hepsiburada....=17113&productid=evar424
      http://www.hepsiburada....productid=evar424#tablnk
      http://www.hepsiburada....tid=evfakirrc1023#tablnk
      |
      |
    • Binbaşı
      1939 Mesaj
      18 Şubat 2008 17:12:01
      fakir 108 modeliydi sanırım 83ytl ye daha yeni aldım 10,8volt ve çok güçlü gerçekten.Birde fırçalı çalıştırırsanız dahada mükemmel oluyor..öneririm buyrun linkhttp://www.hiz lial...?UrunID=28.035.1970.0002 aradaki boşlugu kapatın firma ismini göstermiyor site
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
      ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
    • Er
      8 Mesaj
      19 Şubat 2008 15:25:58 Konu Sahibi
      Önerileriniz için teşekkür ederim. Tavsiye ettiğiniz bazı ürünler biraz ağır diye biliyorum. Bir tek Bosh un ki ergonomik gözüküyor. Yerli ürünlerden Beko kullanan oldu mu?
      |
      |

www.mehmetguzel.net
    • Binbaşı
      1939 Mesaj
      19 Şubat 2008 22:43:49
      quote:

Orjinalden alıntı: guzelm

Önerileriniz için teşekkür ederim. Tavsiye ettiğiniz bazı ürünler biraz ağır diye biliyorum. Bir tek Bosh un ki ergonomik gözüküyor. Yerli ürünlerden Beko kullanan oldu mu?

Benim daha önceki aldıgım ürün bekoydu ama bozuldu.Yanlız şunuda sormak istiyorum belki benim hatamdır markayı suçlamak istemem dogrusu.Ben her kullanımdan sonra veyahutda heran şarjda bırakıyordum kitapçıgında öyle yazıyordu diye.Bunun bir zararı varmı bilmiyorum ama şuandaki aldıgım ürünede aynısını yapıyorum umarım zararlı değildir.Bilgisi olan biri yanlışsa bilgilendirir umarım....saygılar
      |
      |

GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
    • Teğmen
      214 Mesaj
      19 Şubat 2008 23:41:04
      ben yeni fakir rc109 aldım..bu model cyclonic özelliğe sahip..108 de bu özellik yok..eğer değişik olsun ama pahalı olabilir dersen weblebide black-decker var..ama bence fakir bu konuda gerçekten iyi..
      |
      |

• Teğmen
      130 Mesaj
      21 Şubat 2008 18:23:22
      quote:

Orjinalden alıntı: teknoloji

ben yeni fakir rc109 aldım..bu model cyclonic özelliğe sahip..108 de bu özellik yok..eğer değişik olsun ama pahalı olabilir dersen weblebide black-decker var..ama bence fakir bu konuda gerçekten iyi..

cyclonic nedir? bende almayı düşünüyorum ikisi arasında 10 ytl fark var.

Birde şarjı nekadar gidiyor. Teşekkürler.
      |
      |

.........
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Şubat 2008 18:37:33
      marka olarak fakir bu konuda iyi gerçekten.
      |
      |

Hepiniz yüklediğim anlam kadarsınız.
    • Binbaşı
      1939 Mesaj
      21 Şubat 2008 19:05:22
      quote:

Orjinalden alıntı: cheova

Alıntıları Göster

cyclonic nedir? bende almayı düşünüyorum ikisi arasında 10 ytl fark var.

Birde şarjı nekadar gidiyor. Teşekkürler.

108 in şarjı 10dakika filan gidiyor.109 u bende düşündüm fakat bayagı agır geldi bana 108daha kullanışlı bence
      |
      |

• Çavuş
      75 Mesaj
      23 Şubat 2008 00:56:53
      "felix" öneririm.
      |
      |

"lion's advocate"
    • Yüzbaşı
      404 Mesaj
      23 Şubat 2008 03:12:56
      Ben Alman Markası olan Tchibo almıştım. Genelde ürünleri iyi olurdu. Ancak şarjlı el süpürgesi bırakın halıyı, düz zeminde dökülmüş şeker taneciklerini bile çekmeyince servise gitti (sebebi, geri almadılar) 2 hafta serviste kaldı. Düz zeminde şekeri zorla da olsa çektiğini gördük. Şu an için evde kullanılamıyor. Bu arada Tchibo'dan alış verişi de bıraktık. Alacak olan arkadaşlara almadan önce ciddi olarak denemelerini öneririm.
      |
      |

• Yarbay
      12975 Mesaj
      23 Şubat 2008 13:55:37
      Beko'nun bozulması doğal.15 yıldan fazladır satılan minimatik modelini 2-3 yıldan fazla kullananı görmedim.
      Kısacası paranıza yazık etmeyin.
      Dediğim gibi Carrefour'da satılmakta olan Kenwood çok iyi.Kesinlikle bakmanızı öneririm.
      |
      |
    • Er
      8 Mesaj
      28 Şubat 2008 15:36:47 Konu Sahibi
      BEKO BKK-1186 ISLAK-KURU EL SÜPÜRGESİ için tavsiye ve eleştirilerinizi alabilir miyim?
      |
      |

www.mehmetguzel.net
    • Yarbay
      12975 Mesaj
      28 Şubat 2008 23:38:48
      Mesajınızın üstünde yazdığım yazı aynen geçerlidir. Hem pahalı hem de kalitesiz.
      |
      |
    • Teğmen
      184 Mesaj
      07 Mart 2008 00:00:59
      arkadaşım ben premierin şarjlı süpürgesini kullanıyorum ve çok memnunum, şimdiye kadar herhangi bir şikayetim olmadı. hem ıslak hem kuru, 6 volt aküyle çalışıyor, çekiş gücü çok güzel ve çalışma süresi uzun. tavsiye ederim diğer markalı ürünlerin çoğundan güzel ve kullanışlı. parasını hakediyor.http://www.hipernex.com/pro.aspx?CID=1480&IID=7419
      |
      |

Fuji F31FD Sony SR11E LG 42LW570S
      MÜLK ALLAHINDIR.
    • Binbaşı
      1789 Mesaj
      12 Aralık 2008 16:01:27
      10 yıldır Beko'nun şarjlısını kullanıyorduk. Bir kere pili değişti ama pek de verim alamadık kullandığımız süre içinde. Geçen hafta sesi kesilince biraz araştırıp Fakir RCT108 aldık. Kipa'da 12 taksitli fiyatı 89,90.
      Şu an şarjda. Kullanalım bakalım HB'de yapılan yorumlar kadar iyi mi?
      |
      |

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-
    • Binbaşı
      1376 Mesaj
      12 Aralık 2008 16:51:16
      arçelikten şaşma sen ama bazı markaların da bazı ürünleri çok güzel oluyor mesela arçelik tost makinesinin teflonu kağıt gibi soyulurken felix pek bilinmesede bir tek çizik yok
      |
      |

• Binbaşı
      1376 Mesaj
      12 Aralık 2008 16:53:22
      arçelikten şaşma sen ama bazı markaların da bazı ürünleri çok güzel oluyor mesela arçelik tost makinesinin teflonu kağıt gibi soyulurken felix pek bilinmesede bir tek çizik yok
      |
      |

• Yarbay
      16827 Mesaj
      13 Aralık 2008 14:05:01
      quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Beko'nun bozulması doğal.15 yıldan fazladır satılan minimatik modelini 2-3 yıldan fazla kullananı görmedim.
      Kısacası paranıza yazık etmeyin.
      Dediğim gibi Carrefour'da satılmakta olan Kenwood çok iyi.Kesinlikle bakmanızı öneririm.

valal dediğiniz minmatik o beyaz eski şekil olanı ise o ürünü tam 10 sene kullandık

ve öyle böyle değil yani

o kadar memnundukki yeni nesilide beko aldım o kalmadığı için artık piyasada

4 yıl oldu alalı ama ondan hiç memnun değiliz aldığımızdan beri

çok iyi süpürmüyor şarjı hiç dayanmıyor eskisi gibi

o yüzden şuan yenisini araştırıyorum
      |
      |

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
      SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
      SEAGATE 1TB 3.5" HARİCİ // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
      HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS
    • Yarbay
      16827 Mesaj
      13 Aralık 2008 14:08:29
      quote:

Orjinalden alıntı: mllm

10 yıldır Beko'nun şarjlısını kullanıyorduk. Bir kere pili değişti ama pek de verim alamadık kullandığımız süre içinde. Geçen hafta sesi kesilince biraz araştırıp Fakir RCT108 aldık. Kipa'da 12 taksitli fiyatı 89,90.
      Şu an şarjda. Kullanalım bakalım HB'de yapılan yorumlar kadar iyi mi?

eğer geyaz o eski kare modelse bende o kadar kullandım

ve aynı şekilde pilini 1 defa değiştim kendim

servis çok para istemişti çünkü

yeni makinanın test sonuçlarını merakla bekliyorum
      |
      |

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
      SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
      SEAGATE 1TB 3.5" HARİCİ // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
      HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.