DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Satış Sorumlusu, Kasiyer - Zara
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
140
Cevap
6
Favori
108.834
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Satış Sorumlusu, Kasiyer - Zara
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      325 Mesaj
      21 Haziran 2011 01:14:21 Konu Sahibi
      Öncelikle merhaba arkadaşlar,

- Zara'ya iş başvurusunda bulundum ve yarın görüşmeye çağırıldım, burada çalışan önceden mülakatlara giden arkadaşlar oldumu ? Eğer varsa yardımcı olabilirlermi ?

- Maaşlarının her yerde dolgun olduğunu okudum net bir şey yok Full Time - Part Time çalışma planı ve ücretini bilen varmı ?

- Görüşmeye nasıl gitmeliyim sizce nelere dikkat ederler bu İnditex firması ?

ve aklıma gelmeyen varsa diğer önerileride alabilirim tabiki, eğerki çalışmış arkadaş çıkarsa bana yeterince yardımcı olabiliceğine inanıyorum...

Şimdiden teşekkür ediyorum, okuyan cevaplayan herkese.

|
      |

St. Petersburg - Russia.
      Katılım Zamanı - 10 Eylül 2006
    • Yüzbaşı
      652 Mesaj
      21 Haziran 2011 02:20:42
      hiçbir fikrim yok kusura bakma. bende merak ediyorum görüşmeden sonra maaşı çalışma saatlerini vs. buraya ayrıntılı yazarsan sevinirim.
      |
      |

• Emekli Yönetici
      8319 Mesaj
      21 Haziran 2011 11:27:02
      Zara epey dikkatli yaklaşıyor eleman seçimine diye biliyorum. Ben hiç görüşmeye gitmedim ama üniversitede öğrenciyken orda çalışan arkadaşlarım vardı. Maaşları gerçekten iyidir. İş görüşmesine mutlaka bakımlı gitmek gerekir. Eğer kadınsanız makyajınız, kıyafetiniz, ayakkabınız süper şık olsun, erkekseniz de çekin kumaş pantolon blaizer yeter
      |
      |

### HARİCİ BİLEŞENLER BÖLÜM KURALLARI ### ###EV ELEKTRONİĞİ BÖLÜM KURALLARI###
      ÖNEMLİ: ARKADAŞLAR PM İLE SORDUĞUNUZ SORULARA YETİŞEMEDİĞİM İÇİN CEVAPLAYAMIYORUM. FORUM ÜZERİNDEN ALINTIYLA BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.
      AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2 GHz 8 MB Cache 4, Gigabyte 880GA- UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866 MHz (O/C) DV, Kingston 4 GB (2x2 GB) KIT Hyperx DDR3 1333 MHz CL7 XMP Ram, Cooler Master HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W Midt ATX, Sapphire HD 6950 GDDR5 1 GB 256Bit AMD Radeon DX11, Samsung 1 TB 32 MB SATA 2 7200 RPM, LG 3D Cinema TV 42LW4500, Sony PS3, Sony PSP 3000, iPOD Touch 4G 32GB White

• Binbaşı
      1176 Mesaj
      21 Haziran 2011 11:42:52
      Part time 800 full 1400 ayrıca prim alıyorlar diye biliyorum. Güzel mağaza en azından gelen kişiler elit kişilerdir.
      |
      |

• Yarbay
      2636 Mesaj
      21 Haziran 2011 12:20:48
      mağaza müdürlüğü için çağırılmıştım sonra dönmediler, takım elbise giy yerleri iş kulelerinde ağırlıklı bayan çalıştıran bir şirket haberin olsun ona göre üzülme almazlarsa da gerçi senin pozisyonun için daha kolay.
      |
      |

• Yüzbaşı
      325 Mesaj
      21 Haziran 2011 22:31:14 Konu Sahibi
      Bugün görüşmeye gittim arkadaşlar, ilk mülaakat gayet güzel geçti yaklaşık 40 kişi içinden 7-8 kişi seçtiler ilk benim adım okundu :)

Yarında bir görüşmem var 2. görüşmeye katılmaya hak kazandım yani, İnşallah yarınki görüşmemdede bir problem çıkmassa okuduklarıma göre 3. görüşmeye çağırıcaklar ordada sadece çalışma saatleri ve maaşı konuşup el sıkışmış oluyormuşsun. İnşallah yarınkide olumlu geçerse sizlere yine yazıcam merak ettiğim her şeyi ve sizlerin merak ettiklerinizi öğrendikçe bildiricem :)

Teşekkür ederim arkadaşlar merak edenler takip etsinler yarın akşam saatlerinde yarınki görüşmeninde sonucunu yazıcam buraya, herkese hayırlı akşamlar.
      |
      |

St. Petersburg - Russia.
    • Yarbay
      4762 Mesaj
      21 Haziran 2011 23:55:05
      Neler sordular, ne cevaplar verdin anlat bakalım usta.
      |
      |

Nokia Şarjı Bulunur
      Çağrılık Kontör Mevcuttur
      Okeye 4. Tavlaya 2. Olunur
      Adres Tarif Edilir.
    • Yarbay
      2636 Mesaj
      22 Haziran 2011 11:50:00
      evet bilgilendirirsen sevinirim.
      o uzun boylu insan kaynakları uzmanı kadın nasıl davrandı sana
      |
      |

• Yüzbaşı
      265 Mesaj
      22 Haziran 2011 14:08:49
      Başvurunu ne üzerinden yaptın ? secret cv ? kariyer.net ? yenibiriş ? mağazadan ? kendi sitesinden vs ?
      |
      |

s.mta
    • Yüzbaşı
      325 Mesaj
      23 Haziran 2011 00:03:11 Konu Sahibi
      Arkadaşlar işe alındım :) Cuma günü İş Bankası Kulelerine gidip sözleşmemi imzaliyicam.

@s0ft

Hocam valla gelen müşteri şunu şunu derse nasıl karşılarsın vs. gibi sorular sordular ve bende direk aklıma gelenleri söyledim yani çok fazla kasmadımda kendimi ve tecrübemin olmadığını bildirdim kendilerine. Gayet güzel geçti cevaplarımı beğendiler ve oldu :)

@dix1

Usta valla o kadın bana yazıyodu resmen

@s.mta

Kariyer.net aracılığı ile yaptım, yaklaşık 2 hafta sonra ilk görüşmeye çağırıldım.

Teşekkürler hepinize Cuma sabah 10'da sözleşmeyi imzalamaya gidicem, çalışma saatlerini ve ücreti kesin olarak sizlere tekrardan yazıcam arkadaşlar :)
      |
      |

St. Petersburg - Russia.
    • Yarbay
      2636 Mesaj
      23 Haziran 2011 00:30:42
      çalışma saatleri ve ücreti bekliyoruz , tebrik ederim !
      |
      |

• Yüzbaşı
      910 Mesaj
      23 Haziran 2011 02:52:10
      Zara ingilizce istiyormuş doğru mu ?
      |
      |

• Yarbay
      2750 Mesaj
      23 Haziran 2011 13:48:34
      Çalışma saatleri ve düzenini bende merak ettim hakketten fakat Zara ismini ben yeni duyuyorum buralardan ne mağazası bu ? Giyim mi yoksa bir market mi? açıklayabilirmisiniz ama çalışma saatlerini ve maaşınıda yazarsanız bizim için makbule geçer.
      |
      |

Sistem Özellikleri;
      İntel Pentium4 2,39-2,40 GHZ İşlemci,Kingston 1 GB DDR-400 MHZ Ram,120 GB HDD,256 MB Palit Geforce FX5500 Ekran kartı,Arçelik kasa,TP-LINK WD8961 modem- Samsung P2250 21,5 Full HD monitör
      Diğer Elektronikler;
      Nokia E72 Cep telefonu,70 Ekran Arçelik Televizyon-Goldmaster HD1090 PVR(Twinbox) uydu alıcısı-YUMATU 37 Ekran TV-Taplin 19000CI Starlight uydu alıcısı
    • Yüzbaşı
      493 Mesaj
      23 Haziran 2011 13:57:24
      Size hayırlı olsun . Bilmeyen arkadas için yazayim; ZARA 30 dan fazla ülkede faaliyet gösteren bir giyim magazasidir.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Teğmen
      214 Mesaj
      23 Haziran 2011 17:24:02
      Kasiyer olmak icin ne geregi var ki bu kadar elemenin
      |
      |

Birikiüçdörtbeşaltıyedisekizdokuzononbironikionüçondörtmilyonsekizbindokuzyüzyetmişaltı
    • Emekli Yönetici
      8319 Mesaj
      23 Haziran 2011 17:47:24
      Hayırlı olsun, Zara bu iş alanı içerisinde en saygın kurumdur. Güzel bir yerde başlayacaksınız işe.
      |
      |

### HARİCİ BİLEŞENLER BÖLÜM KURALLARI ### ###EV ELEKTRONİĞİ BÖLÜM KURALLARI###
      ÖNEMLİ: ARKADAŞLAR PM İLE SORDUĞUNUZ SORULARA YETİŞEMEDİĞİM İÇİN CEVAPLAYAMIYORUM. FORUM ÜZERİNDEN ALINTIYLA BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.
      AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2 GHz 8 MB Cache 4, Gigabyte 880GA- UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866 MHz (O/C) DV, Kingston 4 GB (2x2 GB) KIT Hyperx DDR3 1333 MHz CL7 XMP Ram, Cooler Master HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W Midt ATX, Sapphire HD 6950 GDDR5 1 GB 256Bit AMD Radeon DX11, Samsung 1 TB 32 MB SATA 2 7200 RPM, LG 3D Cinema TV 42LW4500, Sony PS3, Sony PSP 3000, iPOD Touch 4G 32GB White

• Yüzbaşı
      325 Mesaj
      23 Haziran 2011 18:05:38 Konu Sahibi
      @dix1 Teşekkürler

@Coder85 Satış Danışmanı başvurularında istemiyor, ama yükselirsen sırasıyla İngilizce ve İspanyolca istiyorlarmış.

@Se_co, @nsagency arkadaşım cevabını vermiş dahada bana farklı birşey söylemek düşmez Çalışma saatlerini ve maaşlarını yarınki sözleşmeyi okuduktan sonra eve geldiğimde buraya yazıcam merak edenler takip etsinler

@nsagency Teşekkürler

@yse 4 ever Hocam valla ben H grubundaydım akşam 5'de idi görüşmem hesap et sabah 9'dan akşama kadar eliyorlar insanları bu kadar çok başvuru olunca ve işi ciddi bir kurum yapınca böyle oluyor heralde. İstanbul Bölge İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı diye bir bayan ile karşı karşıya kalıyorsun "kasiyer" olmak için bile

@dusty_ Teşekkür ederim, İnşallah hayırlı olur.
      |
      |

St. Petersburg - Russia.
    • Er
      0 Mesaj
      23 Haziran 2011 18:17:53
      Bilgi verebilir misiniz biraz. Ben de yarın 12 de 2. görüşmeye gidicem. 2. görüşmede konuşulanlarla ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim.
      |
      |

• Yarbay
      2750 Mesaj
      23 Haziran 2011 18:26:00
      quote:

Orijinalden alıntı: nsagency

Size hayırlı olsun . Bilmeyen arkadas için yazayim; ZARA 30 dan fazla ülkede faaliyet gösteren bir giyim magazasidir.

Tamam hocam sağolasınız bilgiler için giyim mağazası olmasına rağmen yüksek maaş veren firma olarak tarihe ilk geçiyor ayrıca boyner vardı galiba bildiğim kadarıyla.

Zara en yakın şubesi ne tarafta var avcılara yakın orasını sormadan edemeyeceğim merak ettim hakketten nasıl bir mağazaymış böyle?
      |
      |

Sistem Özellikleri;
      İntel Pentium4 2,39-2,40 GHZ İşlemci,Kingston 1 GB DDR-400 MHZ Ram,120 GB HDD,256 MB Palit Geforce FX5500 Ekran kartı,Arçelik kasa,TP-LINK WD8961 modem- Samsung P2250 21,5 Full HD monitör
      Diğer Elektronikler;
      Nokia E72 Cep telefonu,70 Ekran Arçelik Televizyon-Goldmaster HD1090 PVR(Twinbox) uydu alıcısı-YUMATU 37 Ekran TV-Taplin 19000CI Starlight uydu alıcısı
    • Er
      0 Mesaj
      23 Haziran 2011 18:40:07
      Boyner vardı derken maaşı iyi açısından mı dedniz anlayamadım. Çünkü boyner de çalıştım şartlarının iyi olduğunu söyleyemicem.
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.