DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
dsmart iptal dilekcesi ?
159
Cevap
5
Favori
63.036
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      bugün dsmart iptali için aradım benden iptal dilekçesi istediler acaba kimlik fotokopisindeki sayfaya iptal dilekçesi yazsam geçerli olur mu birde hazır dilekçesi olan varsa gönderebilir mi acaba
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |

• Binbaşı
      1288 Mesaj
      03 Ekim 2012 00:46:05
      .

• Binbaşı
      1238 Mesaj
      03 Ekim 2012 07:55:47
      merhaba

https://tuketici.btk.gov.tr/giris/

gecen yil aboneligi sonlandirmak icin benden de yok dilekce yazin yok kargoya verin falan deyip isi yokusa surduler yukaridaki adrese sikayet yazdim 2 gun sonra aradilar cihazinizi su bayiye teslim edin dediler ne dilekce verdim nede ugrastim bir sansinizi deneyin isterseniz

| D R O N E B E Y |
    • 05 Ekim 2012 22:42:56 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

merhaba

https://tuketici.btk.gov.tr/giris/

gecen yil aboneligi sonlandirmak icin benden de yok dilekce yazin yok kargoya verin falan deyip isi yokusa surduler yukaridaki adrese sikayet yazdim 2 gun sonra aradilar cihazinizi su bayiye teslim edin dediler ne dilekce verdim nede ugrastim bir sansinizi deneyin isterseniz

Teşekkür ederim.şikayetimi ilettim
      |
      |
      deneme1 bu mesajı paylaştı

• 10 Ekim 2012 23:00:55 Konu Sahibi
      3 gün içinde aradılar hemen şikayet etmek lazım demekki

• Yarbay
      2123 Mesaj
      12 Ekim 2012 04:11:06
      quote:

Orijinalden alıntı: centerboys

3 gün içinde aradılar hemen şikayet etmek lazım demekki

Eger şikayet etmeseydiniz emdiginiz sütü burnunuzdan getireceklerdi bende digitürk aboneligini iptal ederken bir dünya sorula karsılastım keske bende sikayet etseymisim
      |
      |

• Çavuş
      60 Mesaj
      30 Ekim 2012 14:13:39
      Ben de şu aralar iptal işi ile cebelleşiyorum, sayenizde bu link'i öğrenip şikayette de bulundum, bakalım sonucu ne olacak...

Arandıktan sonra abonelik iptalini kaç günde gerçekleştirmeyi başardınız acaba?

• Binbaşı
      1288 Mesaj
      30 Ekim 2012 15:50:41
      quote:

Orijinalden alıntı: ee1122

Ben de şu aralar iptal işi ile cebelleşiyorum, sayenizde bu link'i öğrenip şikayette de bulundum, bakalım sonucu ne olacak...

Arandıktan sonra abonelik iptalini kaç günde gerçekleştirmeyi başardınız acaba?

Birkac saat icinde diyebilirim.

• Çavuş
      60 Mesaj
      30 Ekim 2012 16:02:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Alıntıları Göster

Birkac saat icinde diyebilirim.

Aynen öyle oldu, birkaç saat içinde arandım ve dilekçe mail adresime düşene kadar telefonu da kapatmadı arayan arkadaş.

Şimdi formu göndereceğiz bakalım, kaç güne iptal edilecek abonelik merak ediyorum. Etmezler ise ona da bir şikayet yazarız artık ne yapalım

• Yarbay
      3217 Mesaj
      30 Ekim 2012 16:15:37
      Demekki koyun olmadığını ilan etmediğin sürece kendini çoban olarak görüp gütmekten hoşlanan bir kesim var,
      geçen yıllarda smileadsl abonelerine yapıyorlardı bunları,
      demekki aynı zihniyet devam ediyor.
      |
      |
    • Binbaşı
      1288 Mesaj
      30 Ekim 2012 16:49:00
      quote:

Orijinalden alıntı: ee1122

Alıntıları Göster

Aynen öyle oldu, birkaç saat içinde arandım ve dilekçe mail adresime düşene kadar telefonu da kapatmadı arayan arkadaş.

Şimdi formu göndereceğiz bakalım, kaç güne iptal edilecek abonelik merak ediyorum. Etmezler ise ona da bir şikayet yazarız artık ne yapalım

Aynen öyle, aslında bu konu üst konu yapılmalı, Google'dan D-Smart iptali diye aratmak isteyen vatandaşlar rahatlıkla görmeli. Bilinçli insan sayısı çok az, kimse haklarının farkında bile değil. Böylece @deneme1 arkadaşımızın da dediği gibi sonuna kadar güdüyorlar sizi. D-Smart'ın her türlü hizmetinin iptali BTK şikayeti ile oluyor arkadaşlar, aksi her şey yalan. İnanmayın!

BTK:https://tuketici.btk.gov.tr/

Kimlik bilgileriniz vs. ile üye oluyor ve maksimum 1500 karakterlik bir şikayet dilekçesi ile dilerseniz şikayetinize dökümanlar ekleyerek işleminizi tamamlıyorsunuz. Daha sonra BTK'dan sizlere bir mail geliyor, şikayet talebinizin onaylandığına dair ve 2 gün içinde aranıyorsunuz, D-Smart'tan sonsuza dek kurtuluyorsunuz.
      |
      |

• Yarbay
      5019 Mesaj
      30 Ekim 2012 17:12:55
      a4 kağıdı yaz yolla sonra arıyolar teşşkürler beyfedi sizinle başka bi alanda görüşmek üzere diyorlar sonra kapanıyor
      |
      |

• Yarbay
      2077 Mesaj
      30 Ekim 2012 18:23:01
      girmek kolayda çıkmak amma zormuş
      |
      |

• Çavuş
      60 Mesaj
      01 Kasım 2012 11:21:29
      Evet arkadaşlar, dün akşam iş çıkışında tekrar cep telefonumdan arandım ve hiçbir belgeye gerek olmadan telefonda manuel kapatma işlemini yapacaklarını bildirdiler.

Halbuki 1 gün önce form göndermişlerdi, dün gerek yok denildi, 12 saat içerisinde portunuz boşalır dendi aynı zamanda. ve internet sitesinden online işlemlere girdiğimde abonelik bilgilerim de kaldırılmıştı.

Bu tür sorun yaşayacak herkese, durumunu güzelce özetleyen düzgün dil ile yazılmış bir dilekçeyi BTK aracılığı ile ulaştırmasını tavsiye ederim.

Yardımcı olan herkese tekrar teşekkürler.
      |
      |

• Binbaşı
      1273 Mesaj
      02 Kasım 2012 17:10:38
      Yazılı dilekçeyi BTK istiyor. Ama cidden iptal ettirmek dertli iş. Digitürk yazılı dilekçe istemediği için 2.6milyon dolar cezaya çarptırıldı.
      |
      |

• Teğmen
      139 Mesaj
      02 Kasım 2012 17:52:09
      kardeşim dilekçe falan gönderme.. twitter'a girip twit atarsan 5 dakika içinde arayıp iptal ediyorlar :) mucize gibi,sosyal medyanın gücü.. ben twitter keşfetmeden önce , günlerce uğraşmıştım.çağrı merkezi ile hiç uğraşmayın derim..çözüm olmuyor
      |
      |

• Yüzbaşı
      771 Mesaj
      09 Kasım 2012 15:19:57
      1 kaç saat önce abonelik iptali için tweetterdan aboneliğimin iptali için twet atttım. Öncesinde kendi sitelerinden abonelik iptali için bilgi yolladım. Ayrıcahttps://tuketici.btk.gov.tr/giris/ üye olup mail attım. Az önce d-smart yetkilisi aradı ve neden iptal etmek istediğimi sordu. Maddi nedenlerden dedim kapatmak zorundayım. İptal işlemini gerçekleştirdi. Ne dilekçe ne şu ne bu. Bilginiz olsun. Slmlar.
      |
      |

Nissan Note 1.5 dci Visia 2011
    • Binbaşı
      1369 Mesaj
      12 Kasım 2012 18:50:41
      benden de bir sürü şey istediler bu dilekçeyi kendileri değil BTK istiyormuş BTK ne yapacaksa dilekçeyi
    • Yarbay
      3217 Mesaj
      13 Kasım 2012 07:04:43
      quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

benden de bir sürü şey istediler bu dilekçeyi kendileri değil BTK istiyormuş BTK ne yapacaksa dilekçeyi

BTK falan yalan,
      bir üst mesajdaki arkafaşın yaptığını yap yeter.
      |
      |
    • Teğmen
      139 Mesaj
      13 Kasım 2012 14:49:54
      quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

sakın gönderme kardeşim..gir bi twit at,hemen arayıp iptal ediyorlar..
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.