Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
noGret
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam çoğu firma zaten araç garantisi vermiyor yani biz kiralarken o gruptan bir aracın resmini görüyoruz ama aslında o resim grubu temsil ediyor. Zat... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam, 7 plus 128 gb apple store da 4949 TL (havale ile 4750 TL), hepsiburada, gittigidiyor 4200 TL, kayıtsız aynı ürün 3350 TL, pasaport kaydıyla 350... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kutuyu kapamak çok büyük dert değil, özellikle bu işi düzenli yapanlar için. Çok özel bir makine değil diye biliyorum. Swap ve refurbished'ler için... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yakalayamadım. 2 tane satıldı-silinebilir ilan var onlardan biri sanırım =) Teşekkürler yine de.... Mesaja git »
Ben de benzer şekilde iphone 7 plus almayı düşünüyorum. Swap ya da refurbished olmamasına dikkat ettikten sonra sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bu konud... Mesaja git »
Doğubank'tan alınmaz mı? 7 Plus 128 gb 3300 civarı. Kayıt ve garanti yok ama aradaki fark risk almaya değer gibi.... Mesaja git »
Ben de yarın İstanbul'da mağazadan elden almayı planlıyorum. Sahibinden'de buldum, kayıtlı değil. iphone 7 plus 128 gb 3375 kredi kartı tek çekim.... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba, idealsecim'den bugün aldığım mi5s bugün geldi. Adaptör için dönüştürücü var merak ettiğim bu adaptör hızlı şarj eder mi yoksa hızlı şarj adap... Mesaja git »
Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam, bu 5 dk olayı nedir? Daha önce duymamıştım. Ben de Almanya'dan aldırmayı düşünüyorum, Almanya cihazlarında mı var böyle bir durum? Daha önce ip... Mesaja git »
Pegasus 40 TL İndirim (Mail Gelenlere) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bana mail geldi fakat indirim çıkmıyor. Tarihler de uygun, anlamadım gitti..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.050