Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sonerhac
Gerçek AdSoner hac
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 33 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMD Radeon RX 570 ekran kartı sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
570 vs 480?... Mesaja git »
AMD Radeon RX 570 ekran kartı sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
2 aydir msi rx 480 gaming x alicaktim nasip olmadi.bekleyim mi beyler butce 1100.amazondan da soyleyebilirim.bu butceyle nisanda hangi kart alinir.... Mesaja git »
ekran kartimdan sonra monitorler de kapanmis.takip etcek olayi kalmadi.benim sanssizligim son 2 parcam kaldi tr deki haram yiyicilerden baska sansim k... Mesaja git »
Türk Telekom altyapı rezilliği. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bana kac bildirim numarasi geldi saymadim.ugrasmZsan beklersin aylarca.orda ben gelen ekipten birinin nosunu almasam benim de olmucakti.kendin yapabil... Mesaja git »
haber cikmayinca baska bi bolge mudurlugune gidip sehir planlamayla gorustuk birine nail attilar.adamlar ertesi gun geldiler kazi yapin evin onune de... Mesaja git »
viewsonic xg2401 de kapanmis.ekran kartim ve monitorum kaldi eksik tak ekran karti alacakken kapandi.simdi de alcagim monitor kapanmis. buna nede... Mesaja git »
bende de yoktu 3 ay bekledik.sonra kendimiz yan binanin girisinde kutu vardi ordan bina girisine kablo cektik kendimiz.adamlar bundan once bakmislardi... Mesaja git »
amazon.de olayinda gelisme var mi 2 haftadir bakamadim konuya.urun gonderimi konusunda.... Mesaja git »
turk telekom altyapiyi bize yaptircak sanirim- yardim başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
sozde yeni binalara yapamiyolarmis kablo cekme falan.eski binalara yapiyolarmis.... Mesaja git »
16 mbite kadar internet kullananlar cs go pingleriniz nedir başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam ss i yeni gordum.sanki avrupanin gobegindesiniz.cok iyi valla... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.102