Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TheNightMare.
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Subwoofer kısa devre ( bakarmisiniz lutfen ) başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Entegre bozulmus derken islevini hicmi yerine getiremiyor anlaminda yoksa düzgün calismamasi anlamindami... Mesaja git »
Subwoofer kısa devre ( bakarmisiniz lutfen ) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Şimdi anlamadigm bir sey var; Baska bir entegre daha yanmis olsaydi goruntusu digerininki gibi olmazmiydi?... Mesaja git »
Subwoofer kısa devre ( bakarmisiniz lutfen ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Pc den kablo gelmiyor. Ses sisteminin arkasında 4.1 inputa erkek jak kablosu bağlı o da sağlam zaten. Bide entegre değişince düzelirmi ses. Yani başk... Mesaja git »
Subwoofer kısa devre ( bakarmisiniz lutfen ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sw sinyal derken, bide neyin kablosunu?... Mesaja git »
O yanık olanı zaten değiştirdimde eskisi gibi güzel bass alamıyorum bir tane daha mı entegre değiştirmem gerekecek yani?... Mesaja git »
Subwoofer bass sorunu. konusunu başlattı (3 gün önce)
Arkadaşlar geçenlerde ses sisteminin entegresi yanmıştı bu konuda anlatmıştım olayı: https://mobile.donanimhaber.com/subwoofer-kisa-devre-bakarmisi... Mesaja git »
Arkadaşlar herseyi hallettim cizirti telefondan kaynaklaniyordu (rom yukluyude sesi fulleyince cizirti yapiyordur biran unutmusum ;) ) Arkadaslar... Mesaja git »
Arkdaşlar yanmış entegreyi söküp yenisini taktım. Bas güzel çalışıyor ama hoparlörde cızırtı var nedendir?... Mesaja git »
Subwoofer kısa devre ( bakarmisiniz lutfen ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar geçenlerde internetten havya sipariş ettim. Bugün geldi havya. Şimdi ne yapmam gerekiyor entegreyi nasıl sökeyim elimde lehim pompası ve ya... Mesaja git »
Subwoofer kısa devre ( bakarmisiniz lutfen ) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Kardeşim bide bu sigortayı nasıl kontrol edeceğiz nerden anlayacağız bozuk olup olmadığını?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.055