Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fervour
Gerçek Adferhat
Konumİzmir,Bornova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Galaxy Tab A with S Pen (10.1, LTE) SM - P580 MODELİDİR başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Satılmıştır konuyu silebilirsiniz... Mesaja git »
Ürün 1,5ay önce TEKNOSA firmasından alımıştır.Garantisi süresi 2 yıl (fatura kopyası verilecektir).Kapalı kutu olup hiçbir şekilde açılmamıştır.Ürün y... Mesaja git »
GTX 1060 3 GB PNY - 220 Euro https://www.amazon.de/d/B01KQVXQ8A/ çeviri azizliğine uğramışsın. 3 GB mış bir sıcaklıgı kalmadı... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, 1.ocak.2017 tarihinde amazon.de adresinden verdiğim 43,54euro tutarındaki aşağıda görmüş olduğunuz siparişlerim bugün elime ula... Mesaja git »
Evet amazon.com hızını görnce burdaki yavaşlık kafamı kurcalamıştı ,demek ki standart amazon.de problemi :)... Mesaja git »
1 OCAKTA ALIMINI YAPTIĞIM MALZELER İÇİN PAR AÇEKİMİ YAPILMADI VE SİPARİŞ AÇIKTA GÖRÜNÜYOR. BU KADAR UZAMASI NORMAL Mİ ?... Mesaja git »
ARKADAŞALR MERHABA , AMAZON.DE ALIŞVERİŞ YAPACAĞIM . KARGO ÜCRETİNE KAFAM TAKILDI SEBEBİDE SEPET İÇİNDEYKEN KARGONUZ ÜCRETSİZ TESLİM KAPSAMINDADIR YA... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, BF1 origin üzerinden 8 saatlik deneme sürümünü aldım. oyunun hikaye modunu oynuyorum ancak online girmek istediğimde oyun açılaac... Mesaja git »
Battlefield 1 Sistem Tavsiyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
merhaba arkadaşlar, bf1 almayı düşünüyorum.İnternette yaptğım araştırmaya göre sistemim yeterli gibi görünüyor. görüntü kalitesidnen çok akıcılı... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
merhaba arkadaşlar, bf1 almayı düşünüyorum.İnternette yaptğım araştırmaya göre sistemim yeterli gibi görünüyor. görüntü kalitesidnen çok akıcılı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094