Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
casflow
Gerçek Ad 
KonumGiresun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Castlevania Lords of Shadow Mirror of Fate HD PC TÜRKÇE YAMA ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
bu seri harika eline sağlık neden uzaklaştıldı bu arkadaş dosyalarda sıkıntımı var?... Mesaja git »
Lost Planet 3 Türkçe Yama Çalışması (Devam ediyor) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Günlükleri çevirme görevleri çevir sinamatikler birde günlükleri hangimiz okuyoruz allah aşkına :D DEvam edilmeli bence kolay gelsin.... Mesaja git »
The Wild Eight %100 TÜRKÇE YAMA v0.4.0 C başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
teşekkürler beholder çevirecekmişsin 4 gözle bekliyorum.... Mesaja git »
Niffelheim v0.9.011 %100 TÜRKÇE YAMA başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Ulan bu nasıl oyun map sonu yokmu git git bitmiyor güzel ama bir oturuşta 9 saat oynamışım işsizim evt :D... Mesaja git »
Niffelheim v0.9.011 %100 TÜRKÇE YAMA başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Teşekkürler ... Mesaja git »
OXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V214633 başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Eline sağlık yama nereye atıcaz bulamadım?... Mesaja git »
Hand Of Fate Türkçe Yama (Dil Dosyaları Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Uğraşınız için teşekkürler mesajınızı konuya ekledim.... Mesaja git »
Hand Of Fate Türkçe Yama (Dil Dosyaları Yayınlandı) başlıklı bir mesaj paylaştı (27 gün önce)
Merhaba; Oyunun dil dosyalarını açtım. Toplamda 6.687 satır var. Oyunun dili ağır sayılır ama oyun çok eğlenceli. Elim boş olduğunda bunu ücretli ola... Mesaja git »
Hand of Fate türkçe çevirisini yapabilecek varmı yada varmı araştırdım baya sanırım yok? Teşkrler. Arkadaş dil dosyalarını açmayı başarmış ilgilenenl... Mesaja git »
Yalan söylemicem konu yukarı çıksın diye msj atıyorum sory :D... Mesaja git »
Arkadaşları

hera09
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ZENFONE 6

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109