Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tasmania
Gerçek Adumut
Doğum Tarihi6 Ocak 1981
KonumOrdu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PHILIPS 8109 tüm görüş ve yorumlar(güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
kanal listesine geldiğinde kumandadan yanlış hatırlamıyorsam maviye basıp sonrasında favoriye alacağın kanalları seçip kaydettiğinde favorilere alıyor... Mesaja git »
Bodrum / Marmaris / Fethiye Tur Önerileri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
Merhabalar Arkadaşlar Eşimle arabayla çıkıp 10 günlük Bodrum Marmaris Fethiye turu yapmak istiyoruz. Gitmemiz gereken yerleri yazarsaniz çok sevini... Mesaja git »
2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bu parçadan bana da lazım yardımcı olacak arkadaş var mı?... Mesaja git »
Antalya içi vip Transfer başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hem uygun hem güvenilir olarak sana kamu eğitimleri çoğunlukla antalya'da olduğundan eğitimlerde bizim her zaman kullandığımız şirketi önerebilirim t... Mesaja git »
PHILIPS 8109 tüm görüş ve yorumlar(güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
başıma öyle bir şey gelmedi ama televizyonu tekrar yüklemeyi denedin mi?çünkü yüklediğinde kumandayı yeniden tanıtıyor televizyona.belki bu şekilde so... Mesaja git »
PHILIPS 8109 tüm görüş ve yorumlar(güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
tüm bağlantıları çıkarıp biraz bekleyip sonra tekrar takıp yeniden deneyin benim 1 kez başıma gelmişti bu şekilde düzelmişti. sonrasında yavaşlama tak... Mesaja git »
Rehbersiz Canakkale Sehitlik Turu Yapilabilir Mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bence kesinlikle işini bilen bir rehberle gezmelisin. çünkü sana o havayı ve ortamı emin ol rehber sağlıyor. kendin gezdiğinde taş toprak yeşil olara... Mesaja git »
PHILIPS 8109 tüm görüş ve yorumlar(güncellendi) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Arkadaşlar selam.Malum, sitede son zamanlarda her konu da her tavsiyede adı en çok geçen model philips 8109 modeli.Gerek tasarım gerek ambilight, kam... Mesaja git »
PHILIPS 8109 tüm görüş ve yorumlar(güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bende de aynı sorunlar vardı tv yi yeniden kurdum düzeldi yazılım güncellemesi yapmadım yeniden kurduktan sonra.sende dene istersen. beni bezdirmişti... Mesaja git »
Hepsiburada Spor Outdoor kargo bedava başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ben aldım pembe ayakkabı geldi direk geri iade yolladım. şimdi temin edilemiyor yazıyor sitesinde. direk iade edebilirsiniz hiç açmanıza gerek yok. b... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse. eline yalnızca bir iğne, bir iplik verebilirim." dedi tanrı...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.219