Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
edirneli86
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine 2 gün 21 sa. 50 dk. kaldı.
Gerçek Adali kal
Doğum Tarihi20 Mart ****
KonumTekirdağ,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AKP'lilerin Dillerinden Düşürmediği Karne ve Kuyruk Yalanları başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Mit tirlari isid e gidiyor diyen sizin akp başkan yardımcısı Türkeş in oğlu yemin etti isid e gidiyor diye. Ne oldu sus payı diye partiye aldılar. ... Mesaja git »
Işığın 0 Saniyede İstediği Yere Gitmesi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
arabalısı yokmuş trenli olanı da iş görür.... Mesaja git »
Almanya Türkiyeyi Kıskanıyor Mu? Almanlara Sordular başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
' Zaten halk kıskanıyor demedim Alman hükümeti kıskanıyor dedim.' Bunlar hep cehape nin oyunu tutulmuş bir kaç adam kıskanmıyorum diyor madem niye tat... Mesaja git »
Işığın 0 Saniyede İstediği Yere Gitmesi başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Az belgesel izle de ne den araç içindeki ile dışındaki arasındaki gorus farkını anla.... Mesaja git »
AKP'lilerin Dillerinden Düşürmediği Karne ve Kuyruk Yalanları başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Akp nin yalanindan ile askerleri emeklilik komutanları görevinden alınan komutanları çakma Ergenekon balyoz davalarını da koysana .... Mesaja git »
AKP'lilerin Dillerinden Düşürmediği Karne ve Kuyruk Yalanları başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ben İstanbul doğumluyum belediyenin içme suyu taşıyan kamyonları cam şişe de gelen ve önümüzde mühürü açılan şişe. Bu benim için iyi bir anı. Avcılar... Mesaja git »
Asıl sizin gibi yalan dolan ile milleti kandırmış iç Anadolu ve doğu cahil kalsın diye köy enstitülerine iftiralar atıp kapattirmis seh said denilen... Mesaja git »
İşin Suyu Çıkti Artık !!!!! 136 hp araba 239,600 !!!! başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Karşılıksız değil de karşılık olarak verilen şeyleri kolay kabul edip parayı çabuk gönderdiği için. Varlık fonu kurulma nedeni bu. Caykur u ... Mesaja git »
İşiniz gücünüz demogoji. Gerçekleri okumaya tenezzul etmeden sallamayi seven cahillerdensiniz,... Mesaja git »
AKP'lilerin Dillerinden Düşürmediği Karne ve Kuyruk Yalanları başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Yemek ayri et süt ürünleri ucuz. Yunanda giyim pahalı. Misal Keşan pazarında yunanlı çok gorulur adamlar zibillle kıyafet kot Pantalon ayakkabı alıy... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles

SariiREYiZ

OlinEdirneLEE

mega_north
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.164