Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
volkan_gazi
Gerçek AdVolkan İÇPINAR
Doğum Tarihi13 Mart ****
MeslekMühendis
KonumTekirdağ,Çerkezköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hız Koridoru Uygulaması Başlayınca Otobana Çıkan Var Mı? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
TEM'i sabahları Çerkezköy-Mahmutbey, akşamları da tersi istikametinde kullanıyorum. Sabah Esenyurt gişelerde tıkanan yol nedeniyle, Esenyurt öncesi ... Mesaja git »
Yola çıkar çıkmaz gaza asılan tipler. başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
2 şeritli bir otoyol düşünün, sağdan katılım olsun. Otoyolun sağdaki şeridinde kamyon-tır olsun, 90 km/s ile gitsin. Siz 120 km/s ile soldan gidiyor v... Mesaja git »
Otoyola düzenlenen 120km/h sınırı hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Otoyola girişi ya da çıkışı okumazsa ne olacak acaba? Bazen okumuyor, aradan biraz zaman geçince plakadan falan düzeliyor. O arada ceza yazılır mı? Bu... Mesaja git »
En sonu harika ya. Hem 2 kişi bir adama dalıyorlar, hem de gazı yiyince çemkiriyorlar. Çok komik lan. "İndir onu" diyor bir de... Mesaja git »
Izmir kemalpasa yolunda feci kaza başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Allah rahmet eylesin. Nasıl oldu acaba?... Mesaja git »
Trafikte inatlasmayin...[Video Geldi] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Videoya bakıldığında soldaki gişede Seat'ın önündeki araç aşırı yavaşlıyor, hatta duruyor. Seat da çarpmamak için sağa kırıyor. Seat zaten kusurlu, en... Mesaja git »
Resimli trafik kazası sorusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kırmızı mavinin önüne, mavinin bıraktığı takip mesafesini bozacak şekilde atladıysa, mavi de bunu ispat edebilirse kırmızı kusurlu olur.... Mesaja git »
[HAYIR ANA KONU] Ve CHP için referandumu AİHM’e götürme yolu açıldı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Fetöcü mü ? Olm senin sahiplerin 2 yıl öncesine kadar bir tek french kiss yapmadıkları kalmıştı Az yalamadınız fetullah babanızı ne çabuk unuttunuz?... Mesaja git »
Hepsiburada.com rezalet mi dolandırıcılık mı siz karar verin ! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Çok benzer bir durumu da ben yaşadım. 1 Ocak günü HP laptop siparişi verdim. Ürün geldi, touchpad çalışmıyordu. Geri gönderdim, ürün açılıp kurulum ya... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Yılbaşı gibiydi yanlış hatırlamıyorsam, Türkiye'ye gönderim vardı, ben almıştım. Bekleyin, belki tekrar gönderime girer.... Mesaja git »
Arkadaşları

ihzone89

aliatlkin

veliusta

nazarka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
VW Polo BM 2013
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.064