Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mustafa.berk
Gerçek AdMustafa Berk Karataş
Doğum Tarihi26 Ekim 1995
MeslekÖğrenci
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ağustos 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aynı sezon Fb , bjk ,ts, basaksehir'e arenada yenilmek başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Rezalet ya diyecek bir şey yok.... Mesaja git »
STSL 2016-2017 28. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 23 Nisan | 19.00 başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Şimdi yönetimin gitmemesi için bir sebep kalmadı. Koskoca Galatasaray'ı bu hale düşürenlerin Allah belasını versin.... Mesaja git »
STSL 2016-2017 28. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 23 Nisan | 19.00 başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Lan aklım almıyor Eren oynuyor paslaşarak giriyoruz ceza sahasına, Eren yokken kanattan orta açıyoruz. Niye ulan niye niye?... Mesaja git »
Bakalım Eren'i 87 den önce alcak mı oyuna... Mesaja git »
La Bruma nası çıkar?... Mesaja git »
Diş Ağrısı (Su'dan başka bir şey işe yaramıyor) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Çok geçmiş olsun. Arkadaşlar da sağ olsunlar birtakım tarifler vermiş ağrı kesmesi açısından. Ben de şunu yazayım. Tuzlu su ile gargara. Denendi %100 ... Mesaja git »
25 Mayıstan İlerisine Gidemiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Arkadaşlar sorunsuz Fm 17 var mı ya da şu ana kadar kullandığınız ve büyük çapta sorun olmayanı? Eğer varsa bana özelden yazabilir misiniz linkini? ... Mesaja git »
Saç görün saç başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kepekli ulan bu saç, neyini görelim yani ... Mesaja git »
Nike ayakkabı dikişi söküldü başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Aldığın ürünün fişiyle beraber mağazaya git. İncelemeye yollayacaklar. İnceleme sonucuna göre hareket edersin. Olumsuz sonuçlanırsa bulunduğun semtte ... Mesaja git »
Bunlar bir tek bana mi komik geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İlkine güldüm ... Mesaja git »
Arkadaşları

__GeneraL__

Themistokles

gigaerman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.109