Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
General Darknes
Gerçek AdHasan
İlgi AlanlarıOEM
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lütfen yardım. Bu sistem nasıl arkadaşlar şu kardeşinize bi yardım başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Kullanım amacınız nedir ? 4500 tllik sistem için 1050ti hafif kalmış.Aynı şekilde lisanslı windows ve 16 gb ramde fuzuli gibi.... Mesaja git »
bilgisayar parça değişimi tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
bu tamamen bütçenize bağlı bir durum , dediğim gibi gtx 1070 modeline kadar olan kartları sıkıntısız şekilde kullanabilirsiniz... Mesaja git »
Q9550 + GTX 750Ti OC 4G ??? 9 Yıllık Emektarı Şahlandırıyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Aynen öyle 4x2 şekilde kullanabilirsiniz.Biz mi yaşlandık eskiden mi kopamadık anlamadım vallahi buda benim emektar... Mesaja git »
bilgisayar parça değişimi tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Cpu gayet güzel , gtx 1070e kadar kullanılır... Mesaja git »
Q9550 + GTX 750Ti OC 4G ??? 9 Yıllık Emektarı Şahlandırıyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
vallahi ne kadar yeni sistem tavsiye etsemde 3 ay evvel g31 anakart ve xeon 5430 topladım slim pcye sırf meraktan.cayır cayır vallahi sisteminize ge... Mesaja git »
Anakart Tavsiye... başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
http://www.sinerji.gen.tr/asrock-z270-fatal1ty-gaming-k6-3866mhzoc-1151p-atx-pmu405116 Kullandıkları kapasitör,pcb,mosfet blokları vs derken seçimi... Mesaja git »
Kesinlikle daha iyidir Açıkçası vs serisi psu önermem kronik coil whine sorunu mevcut.Birazda şans işi tabii rm seriisinde de yaşabilirsiniz.Fakat b... Mesaja git »
Bu kasa nasıl ? everest-362k-peak-350w başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Everest marka kasadan uzak durunuz , peynir tenekesi ile arasında fark yoktur... Mesaja git »
1080ti ve 400w psu ? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
temiz ekran kartı sattılar vallahi helal olsun , baksanıza bitcoin mining için 1080ti almayı düşünüyor işin saçma tarafı h61 karta ddr4 tam nasıl t... Mesaja git »
şu sistemi almanız çok daha sağlıklık olacaktır Yorumları okudumda 4560a 1 lira vermeyen arkadaşın sistemini merak ettim :) Komik olan şey bilgis... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
go
TV
Samsung
Klima
Vaillant
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
İşlemci
AMD
Anakart
ASRock
Sabit Disk
Hitachi
Ekran Kartı
Zotac
Modem
Cisco

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.227