Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
akkolmurat
Gerçek Ad. ..
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar 6.0.1 sürümündeyim. Galerideki videolara başka bir oynatıcı tanımlama şansımız yok mu acaba? Quickpic adlı galeri uygulamasında mx play... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben de aynı modeli kullanıyorum. Ben de bekleyenlerdenim.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Teşekkürler. Cihazı rootladım o yüzden ota şansım kalmadı. Gerçi telefondan çok memnunum. Cihaz yağ gibi akıyor. Nougata aman aman bir ihtiyacım yok.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar benimki çift hatlı duos modeli N9200 olarak geçiyor. Türkiye yada herhangi bir ülkenin tek hatlı marshmallow veya nougat romunu yükleyi... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Arkadaşlar n920C modeli için olan root dosyası n9200 ds modeli için de geçerli midir? 6.0.1 yüklü geldi cihaz.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Teşekkürler uzun uzun araştırıp karar verdim. Heyecan var :)... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Selamlar. Ben de duos modelini alarak aranıza katıldım arkadaşlar. Telefonum yarın gelecek. Note2'den geçiş yaptım. Umarım pişman etmez :)... Mesaja git »
Note 2 kullanıcısıyım hocam. Üst modellerin sayfalarını sevdiğim için Note 3, 4 ve 5 sayfalarını da takip ediyorum. Camera FV-5 adlı bir program v... Mesaja git »
Arkadaşlar rom dosyasını 3 kere indirdim ama "dn4 v2.1" romunu bir türlü kuramıyorum. Eclipse, Mr. luong, haifish, mx12 ve 13 gibi romların hepsin... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar şuan note2 kullanıyorum ve yakında telefon değiştireceğim. Sıfır alacağım için uzun süre kullanacağım. Note 4 ya da 5 alacağım ama fiyat fa... Mesaja git »
Arkadaşları

bi dal versene
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.109