Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fotomen
Gerçek Aderol sert
Doğum Tarihi1 Ocak 1911
Meslek-----
İlgi Alanları------
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 14 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 10 Ana Konu (iOS 10.3 yayınlandı)(Linkler eklenecektir) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben de extra bir şeyin geleceğini zannetmiyorum ama artık şu beta dam kurtulmam lazım.... Mesaja git »
Otopark ifşa!! Screenshot başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Engelli park yerlerinin dolu olduğu için aracını kendisine ayrılan bu alanın dışına park etmek zorunda kalan çok engelli sürücü gördüm. Engelli yerine... Mesaja git »
Otopark ifşa!! Screenshot başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bir ifşa da benden gelsin. Engelli park yeri hem de dördüne birden [simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/1103213/d40304a9-1066-4c4d-8e56... Mesaja git »
Tskdan Atatürkün silinmeye çalısılması başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Atatürk gibi bir adamı engelleyecek adam daha anasınn karnından doğmadı. Hepimiz çok seveceğiZ. Güneş balçıkla sıvanmaz.... Mesaja git »
Trafik sigortasında yeni dönem: Fiyatlar %30 düşecek başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Madem öyle milletten alınan paraları geri ödesinler... Mesaja git »
İSTASYON SAHİBİNDEN YAKİT KONUSUNDA BİLİNMEYEN HERSEY... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Güzel bir konuydu şimdiye kadar açılması gerekirdi.... Mesaja git »
satan varsa 1 adet alınabilir.... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket,Artık 14,99 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
O iki kişiden ikincisi ben olabilirim... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket,Artık 14,99 TL! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Spotify Aile Paketi,6 kişilik Premium paket 14,99 TL'ye düşmüş.Spotify güncelleme yapmış. Enpara ile aylık 7,5 TL'ye,kişi başı 1,25 TL'ye denk geliy... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket,Artık 14,99 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende varım ortaklığa. Yer varsa... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
SONOFTHEKİNG
Hakkında
-------

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.109