Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
semih_izmir
Gerçek Adsemih cesur
Doğum Tarihi2 Kasım 1986
Konumİzmir,Karabağlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Ankarada hizmet veriliyor bende geçen hafta ulaştım bu bilgiye ama hangi semtlerde hizmet veriliyor bilmiyorum.Ping konusunda seni hayal kırıklığına... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam İzmire yeni gelen tek şey Vodafone Fiber'di...Diger firmalarin alt yapısı zaten vardı .İzmirde Vodafone yatırımı durduğu için gelmez sizin ora... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Hayır Vdsl paketi değil FiberMAX paketi 100/240 GB...... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Arkadaşlar Antalya ilinde Saha Temsilcilerinden İnternet paketi alan arkadaşlar 100 lira değerinde Migros çeklerini aldılar..Darısı diğer illerin başı... Mesaja git »
TÜRKİYEDE BİR İLK TTNET 1 GBİT İNTERNET ALDIM. başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Siz Vdsl kullanıcısısınız yani Türk Telekom alt yapısı ile aldıgınız pakettir..Ben Vodafone'nun kendi Fiber alt yapısını kullanıyorum çok azınlık ola... Mesaja git »
İçişleri Bakanı: "Ertuğrul Özkök sen git nonoşlarla birlikte ol!" başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Şimdi bu adam bana Nonoş'mu dedi... Mesaja git »
TÜRKİYEDE BİR İLK TTNET 1 GBİT İNTERNET ALDIM. başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Benim Upload dövüyor senin Tırt Telokomu Ayrıca Türk Telekoma para vermek caiz değildir [simage]http://www.speedtest.net/result/6108... Mesaja git »
Ağrı kesicilerde bizi bekleyen tehlike başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bu arada benim babam sinir hastası Lyrica yıllardır kullaniyor belki 10 senedir .Halen şizofren ve hayatta tek bir kimsesi yok..[simage]https://img.d... Mesaja git »
Ağrı kesicilerde bizi bekleyen tehlike başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
İnsanoğlunun onlarca yıllardır ağrı kesici etkisi sebebiyle kullandığı etken maddesiParasetamoledair yapılan yeni araştırma oldukça dikkat ç... Mesaja git »
Ağrı kesicilerde bizi bekleyen tehlike başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Benim annemin belinde 4 fıtık ve kanal darlıği var.Annem günde 2 tane 600 mg Neurontin içiyordu ilk zamanlar uyku yapiyordu şimdi kronikleşti sanirim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078