Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ziong
Bir Önceki Kullanıcı AdıMajesticTornado
Gerçek AdGökhan Özsu
Doğum Tarihi9 Temmuz ****
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Temmuz 2014
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Her Yönüyle Bitcoin, Ethereum ve GPU Madenciliği başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Keyifli bir söyleşi olmuş. Özellikle bu işe girecek olanlar izlesin. ÇİZGİ'den Niyazi Saral da orada. Oyun için kart bekleyenler, 10:50'den it... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Modulation : ADSL2+ Annex Mode : Annex A/L Line State : up Lan Tx : 19184659 Lan Rx : 9307388 ADSL Tx : 8763590 ADSL Rx : 18344349 CRC Down : 0... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam yorumlarsanız sevinirim. TTNET 16 mbit kullanıyorum hipernete geçsem mi? Ping olur diye geçmeye korkuyorum açıkçası.... Mesaja git »
Modulation : ADSL2+ Annex Mode : Annex A/L Line State : up Lan Tx : 13060957 Lan Rx : 6323670 ADSL Tx : 6002051 ADSL Rx : 12488232 CRC Down : 0... Mesaja git »
Civ 6 oynadıysanız onda yok sanırım ama benim oynadığım 5'ti ve onda işçinin ayarlarında otomatik olarak iş yapması sağlanabiliyordu. İlk oynadığımda ... Mesaja git »
Yok dostum sorun sende değil aynısını ben de yaptım. Öncelerden age of gibi oyunlar oynadığım için strateji denince aklıma direk age of gelir. Bir ... Mesaja git »
Merhabalar turtlebeach 520p elime ulaştı bugün. Bence bassları bir hayli fazla. Mesela benim başımı ağrıttı diyebilirim bu kadar bass. Basslar oyun oy... Mesaja git »
Vardır vardır al sen bana güven gtx 1050ti'a yeter o kasa sen dert etme.... Mesaja git »
Kasiyer fazla ücret verdi (MİGROS) +EDİT GELDİ+ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba, ben migrosta kasiyerlik yaptım birkaç ay önce. Dediğin olayda kesinlikle kasiyerden kesilme olmayacak merak etme. Kendimden biliyorum. Hatta ... Mesaja git »
ASTRO A50 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam forumda gezerken gördüm, siz bu kulaklık için şarjı 2 saat gidiyor demişsiniz ve turtlebeach 500p'nin astro a50'den farkı olmadığını söylemişsi... Mesaja git »
Arkadaşları

Ata-ozkan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.066