DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Galatasaray Tarihinin En Kötü 11i
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
113
Cevap
0
Favori
3.847
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Galatasaray Tarihinin En Kötü 11i
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      945 Mesaj
      31 Aralık 2011 14:43:08
      Tamaş şu an İngiltere liginde oynuyormuş yalnız
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      31 Aralık 2011 14:49:14
      quote:

Orijinalden alıntı: hcno

zapata
      ali servet emre g. volkan
      barusso
      barış inamoto sarp serdar
      yaser

bence son dönemlerin en kötü 11'i bu. sadece galatasaray için de değil yani, anadolu takımına bile bu kadroyu kursan küme düşerler.

İnamoto'yu izlemeye Japon ya da G.Koreliydiler hatırlamıyorum ama çekik gözlülerdi işte kızlar geliyordu tesislere hep gülüyorlardı falan ama uzakdoğulu işte dişlek, gözlüklü, çirkin, keçe gibi saçlar
      Kendi aralarında bazen tartıştıklarında haaa hooo falan yapıyorlardı
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

TEYZE MADRiD!
    • Yüzbaşı
      805 Mesaj
      31 Aralık 2011 15:59:36
      Sarp ve Barış Galatasaray tarihinin yüz karası iki futbolcudur,hem oyunlarıyla hemde karakterleriyle.En kötü 11 de Sarp kaptanlığıda alır aç herif.
      |
      |

Koydum sevinçlerimi önüme,baktim hepsi Galatasaray..
    • Binbaşı
      1500 Mesaj
      31 Aralık 2011 16:42:24
      Perez iyi futbolcuydu bence,Bratu'da aslında iyi futbolcuydu çok pozisyona giriyordu son vuruşları kötüydü adamın.
      |
      |

31 Aralık 2011 18:03:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Sen Hayrettin i izlediğine eminmisin. Volkan Kilimci gibi bir yarmagül varken Gs tarihinin (fb maçları hariç) ne iyi kalecilerinden birisini yazmak pek bir saçma olmuş...

Benim 11 im

Volkan Kilimci

Volkan Yaman - Venison - F.De Boer - Perez

Bülent Akın - Marsh - Lutu

Revivo - Baliç

Knup (Lukunku)

pereze kötü demiş şaka gibi adama bak

• Yarbay
      6929 Mesaj
      31 Aralık 2011 18:19:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Watashiwa L

Alıntıları Göster

pereze kötü demiş şaka gibi adama bak

Sana ne evladım... Sana mı soracağım ne yazacağımı defansif yönü korkunç derecede kötü bir oyuncuydu. Kaç kere canlı izledin de Perez'i burada hava yapıyorsun.
      |
      |

Atar, gider, zılgıt, bilimum hakaret isteyen PM atsın. 7/24 hizmetinizdeyim.
      31 Aralık 2011 18:24:09
      perez 1970lerde oynamadı heralde demi ? galatasaraya geldiği ilk günden itibaren izledim hep. perez mükemmel bir futbolcuydu demiyorum ancak en kötü 11'e sokulacak bir topçu değil kesinlikle. asıl sen izlememişsin adam gibi. anladın demi barbar evladım ? en kötü 11'e soktuğun bülent akın da gs performansından sonra ingiltereye transfer olmuştu. sen de futboldan anlıyorsan..

• 31 Aralık 2011 18:30:47
      Perez ilk maçlarda kötüydü ama sadece ilk maçlarda. Yazılacak birsürü kazma futbolcu varken Perezin oraya yazılması haksızlık.

Aziz Başkan Cimbom Şampiyon
    • Binbaşı
      1487 Mesaj
      31 Aralık 2011 18:31:12
      Konunun ilk mesajlarını okudum,M.Sarp ve Zapata gibi 2 efsane yazılmamış oha Gs bölümü erken başlamış alkole herhalde dedim meğer 2009 un konusuymuş
      |
      |

Düştüğümüzde başımıza üşüşen çakalları,ayağa kalktığımızda da görmek isteriz...
    • Yarbay
      6929 Mesaj
      31 Aralık 2011 18:39:21
      quote:

Orijinalden alıntı: Watashiwa L

perez 1970lerde oynamadı heralde demi ? galatasaraya geldiği ilk günden itibaren izledim hep. perez mükemmel bir futbolcuydu demiyorum ancak en kötü 11'e sokulacak bir topçu değil kesinlikle. asıl sen izlememişsin adam gibi. anladın demi barbar evladım ? en kötü 11'e soktuğun bülent akın da gs performansından sonra ingiltereye transfer olmuştu. sen de futboldan anlıyorsan..

Senin canım mevzu istiyor anladım ben senin derdini. Bülent Akın isterse R.Mardide Transfer olsun kötü futbolcuydu. Senin zaten futboldan anlamadığın buradan belli. Perez sagbekti ama defansif yönü berbat bir sagbek. Kanattan bindirme yapardı sonra geri donemezdi. Sagbek önce savunma yapar sonra hücum. Bak demek ki doğru düzgün izlememissin bile adamı gelmiş burada artistce konuşuyorsun. Ayrıca biraz önce de söylediğim gibi istediğimi yazarim sana ne. İstersem Eboue yi yazarim seni ne ilgilendirir, sorunlu musun?
      |
      |

• Yarbay
      6929 Mesaj
      31 Aralık 2011 18:43:08
      quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Perez ilk maçlarda kötüydü ama sadece ilk maçlarda. Yazılacak birsürü kazma futbolcu varken Perezin oraya yazılması haksızlık.

Arkadas sizin derdiniz nedir. Bana göre Perez kötüdür sana göre iyidir. Karisabilir mısın ne yazacağıma. Haksızlık maksizlik ben yazmisim benim secimim. yılbaşına kalmış 5 saat, gözünüzü seveyim bana kalp kirdirmayin şurada.

• Çavuş
      78 Mesaj
      31 Aralık 2011 18:52:47
      quote:

Sen Hayrettin i izlediğine eminmisin. Volkan Kilimci gibi bir yarmagül varken Gs tarihinin (fb maçları hariç) ne iyi kalecilerinden birisini yazmak pek bir saçma olmuş...

Benim 11 im

Volkan Kilimci

Volkan Yaman - Venison - F.De Boer - Perez

Bülent Akın - Marsh - Lutu

Revivo - Baliç

Knup (Lukunku)

yapma be abi perez o kadarda kötü değildi seviyodum ben kıvırcığı
      |
      |

• 31 Aralık 2011 18:54:03
      quote:

Alıntıları Göster

Arkadas sizin derdiniz nedir. Bana göre Perez kötüdür sana göre iyidir. Karisabilir mısın ne yazacağıma. Haksızlık maksizlik ben yazmisim benim secimim. yılbaşına kalmış 5 saat, gözünüzü seveyim bana kalp kirdirmayin şurada.

Abi ben çok iyi veya çok kötü demiyorum ama bana göre onlarca kazmanın geçtiği bir kulüpte ligde ve Ş.L. de güzel katkılar sağlamış, oynadığı süre göz önüne alındığında adının yazılması bana saçma geliyor. Dediğin gibi abi nasıl sen nasıl fikrini söyleyip seçimini belirtiyorsan bende seçiminin benim nezlimde haksızlık olduğunu söylüyorum. Bunda darılacak gücenecek bir durum yok. Yeni yıla girerken kimseyi kırmak istemem yinede kusuruma bakma
      |
      |

Aziz Başkan Cimbom Şampiyon
    • Yarbay
      6929 Mesaj
      31 Aralık 2011 18:58:11
      @@@uA-kktc

Perez'e kötü oyuncu demiyorum zaten. F.De Boer, Revivo, Balic, knup kötü futbolcularmiydi? Tabi ki degil. Ben Galatasaray performanslarına göre yaptım bu onbiri.

• Çavuş
      78 Mesaj
      31 Aralık 2011 19:04:27
      quote:

@@@uA-kktc

Perez'e kötü oyuncu demiyorum zaten. F.De Boer, Revivo, Balic, knup kötü futbolcularmiydi? Tabi ki degil. Ben Galatasaray performanslarına göre yaptım bu onbiri.

evet bayağı kişi yazmış zaten ben 2. sayfayı okumadan yazmıştım kusura bakma . 11ine katılıyorum ama özellikle knup a . Nedense garip bir beklenti içindeydim heriften
      |
      |

• Yarbay
      5768 Mesaj
      31 Aralık 2011 19:14:30
      zapata varken hayrettine haksızlık arkadaşlar yahu
      |
      |

• 31 Aralık 2011 19:15:03
      Mehmet Duymazer

Cihan Haspolatlı Ali Turan Stevica Kuzmanovski Serkan Kurtuluş

Aydın Yılmaz Barış Özbek Mustafa Sarp Marcelo Carrusca

Dominic Iorfa Ioan Lutu
      |
      |

| Intel Core i7 4790K| Asus Maximus VII Hero | Corsair Vengeance 16 Gb. (4x4) DDR-1600 | Asus GTX 780 Direct CU II | Benq XL2420Z | Samsung 840 Pro 128 GB SSD | Corsair Carbide 400R | Cooler Master Seidon 120M | Toshiba 40SL733G | XBOX360 |
    • Yüzbaşı
      781 Mesaj
      31 Aralık 2011 22:12:44
      cihan haspolatlı ve mustafa sarp.

beni futboldan soğutan adamlar..
      |
      |

31 Aralık 2011 22:28:17
      perezi yazanlar futboldan anlamıyor benim gözümde adamın nesi faciaydı gs ye ne facia adamlar geldi sacmalamayın adam 1 sezon oynadı benim gözümde hala onun ayarında bir sağ bek gelmedi deli ofansif bir adamdı ve adamda inanılmaz bir ruh vardı bize lazım olan o ruhtu zaten bence galatasaya gelen en facia adamlardan birisi cirstian dı ne yapmaya calıstıgını anlamayadan takımdan ayrıldı ki bence tamasta cok değildi o donem facia bir kadro vardı artı eleman cok gencti daha tahamul edilmedi
      |
      |

• Yarbay
      2616 Mesaj
      31 Aralık 2011 22:37:57
      -------------------Viva Zapata-------------------

Müslüm Can - Almaguer - F.De Boer - Perez

--------------Aydın---Barusso---Pinto--------

-----------------Radu Niculescu-----------------

----------------Lukunku - İorfa---------------------
      |
      |

"En iyi film, sağır ve dilsiz kişiler için yapılan filmdir. Çok fazla konuşuyoruz, çok fazla kelime var. Benim niyetim, konuşmanın ötesine geçen saf güzelliği bulabilmektir”
      Sergei Parajanov
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.