Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bikerboy
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Şubat 2005
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Dallass hocam; 2500tl-3500tl aralığında 50" ve üzeri sadece internetten film-dizi izlemek ve internette gezmek için tavsiyeniz 50ku7000 mi olur? oy... Mesaja git »
KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ SAYFASI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Disintegration arkadaşın tavsiyesine mümkün kaldığınca uyarak bende tesisatı tamamladım. Kombi: Ferroli Divatech F24 (1300TL) Vanalar: Danfo... Mesaja git »
BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Orijinalden alıntı: eteksen Orijinalden alıntı: bikerboy Benim son yazılanlardan anladığım şu.Bizim 20senelik arçelik lady bulaşık makinal... Mesaja git »
Benim son yazılanlardan anladığım şu.Bizim 20senelik arçelik lady bulaşık makinaları performans olarak yeni cihazlardan iyi.maşşallahh kupkuru ateşş g... Mesaja git »
panasonic camasır makinesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
ayrıca panasonic yıkama bittikten sonra uyarı verip kendi kendini kapatıyor.profilo bağırmaya devam ediyor makinanın başına gidene kadar. panason... Mesaja git »
panasonic camasır makinesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Arkadaşlar bende aldım makinadan.bugün yıkama gerçekleştirdim.Makinanın cam kapağının üzerinde birde plastik kapak var.eski çift camlı tv ler gibi.Kap... Mesaja git »
Arkadaşlar BSH ın yetkili servis desteğide yabana atılmayacak gibi fakat.Arıyorsun geliyorlar direk.Birsürü yetkili servisi var.Panasonic çamaşır maki... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: emrahsnr Orijinalden alıntı: bikerboy Arkadaşlar forumda Bosch-Siemens-Profilo ların Made In Germany olanlarının en... Mesaja git »
Arkadaşlar forumda Bosch-Siemens-Profilo ların Made In Germany olanlarının en kaliteli modeller olduğunu savunulurken artık onların yerine İspanya üre... Mesaja git »
SATILIK EPSON 705HD PROJEKSIYON konusunu başlattı (5 yıl önce)
ARKADAŞLAR ÜRÜN SIFIRDIR.DENEME AMAÇLI BİRKAÇ SEFER KULLANILIP KALDIRILMIŞTIR. 1) ORJİNAL ÇANTASI 2) 2METRELİK GÜÇ KABLOSU (20TL) 4) EPSON ... Mesaja git »
Arkadaşları

the_cantan

disintegration
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ABIT IP35,INTEL E6750 2.66@3.36,2X2 CRUCIAL BALLISTIX RACER CL4,AOPEN H600 B28,SAMSUNG 223BW,SKYSTAR3,CREATİVE MEGA WORKS THX550

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.172