Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kampar
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LG 49UH770v Kullanıcı Klubü (Tek Başlık) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
merhana, aralık ayından itibaren bu tv yi kullanıyorum. bir çok yorum okudum, olayın çok teknik detaylarına vakıf değilim ama benim için güzel ve kull... Mesaja git »
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
merhaba... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
8. kategori (eski açık üst) biletim gişe fiyatından satılıktır. 80 TL istanbul avrupa yakasındayım, ... Mesaja git »
DigiturkPlay Yeni sezon (2015-2016) indirimi [LİNKLER EKLENDİ] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
beşiktaşlıyım, yüksek kalite için ortaklık arayanlar ulaşabilirler... Mesaja git »
LG SH3B.DTURLLK 300W SOUNDBAR başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ürünü 3-4 gündür kullanıyorum, teknik konulara çok hakim olamamakla birlikte ev için gayet ideal ve yeterli bence. lg uh770 tv ile tam uyumlu ve bu sa... Mesaja git »
LG LAS454B & LG SH3B Soundbar başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
lg sh3 hepsiburada da 399 tl. son 5 saat. almak isteyen acele etsin.... Mesaja git »
LG 49UH770v Kullanıcı Klubü (Tek Başlık) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
buralardan araştırarak 2.799 TL ye media markt indirimden aldım bir kaç gün önce, henüz gelmedi, geldiğinde tecrübelerimi paylaşırım. buradaki oluml... Mesaja git »
Lg las454b hk başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bahsettiğiniz fiyata tam olarak nereden alabilirim. teşekkürler... Mesaja git »
Lg las454b hk başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaşlar merhaba, foruma yeni üye oldum. lg uh770v tv aldım, yanına bu ürünü almayı düşünüyorum. özellikle kablosuz bağlantı konusunda aklımda soru ... Mesaja git »
Arkadaşları

Peja

suskun_451
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.063