Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
birivardi
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Wİn10 a format atarken tamamlanıyor kısmında takılma. Help!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hp nin kendi check harddisk programında checking yaptım. Hard disk failed uyarısıyla karşılaştım. Galiba dediğiniz gibi hard disk bozuk. Şu proje ödev... Mesaja git »
Wİn10 a format atarken tamamlanıyor kısmında takılma. Help!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dediğiniz şeyi evde deneyip sonuçları cevap olarak yazıcam. Tavsiyen için sağol... Mesaja git »
Masaüstü açılmadığı için maalesef bad sector taraması yapamıyorum. Dediğim gibi Windows dosyasındaki eksik veya hatalı bir dosyadan dolayı bilgisayarı... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Wİndows dosyamda oluşan ani bir eksiklikten dolayı format atmak zorunda kaldım. Bios ayarlarını yaptıktan sonra Usb ile format atm... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
“Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir.” Reis Tesla.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.100