Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sahankazim
Gerçek AdKazim ŞAHAN
KonumEskişehir, Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 90
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
macbook air 13'' için önerebileceğiniz çanta var mı?... Mesaja git »
18.05 tarihinde verdiğim sipariş 22.05 de istanbula geldi. china post air mail ile almıştım. sevinçten gözlerim doluyor........ Mesaja git »
MacBook Air için en iyi sürüm? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
cok tesekkur ederim. peki uygulamalari nasil cracklerim bu konuda bilginiz var mi?... Mesaja git »
macOs crack yapma konusunu başlattı (2 ay önce)
merhabalar yeni macbook kullanıcısıyım. crackli uygulamaları indiriyorum fakat bir türlü crack yapamıyorum. mac konusunda bilgili arkadaşlardan yardım... Mesaja git »
MacBook Air için en iyi sürüm? konusunu başlattı (2 ay önce)
MacBook Air aldım son sürümde şu an acaba sürüm düşürme iphone gibi imzalı mı? ipsw.me tarzi gibi bi site macler için var mı? i5 / 8gb ram / 128ssd... Mesaja git »
Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yarın 13'3 8gb ram 128 ssd olan modelden alıcam önerisi olan var mı?... Mesaja git »
MACBOOK PRO - AIR // SONY VAIO // HP başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam 8gb ramlı air var mı elinizde?... Mesaja git »
ilk defa kullanıcak birisi için air mi pro mu? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
http://www.hepsiburada.com/apple-macbook-pro-retina-intel-core-i5-2-7ghz-8gb-128gb-ssd-13-3-tasinabilir-bilgisayar-mf839tu-a-p-BD802460 bu cihaz na... Mesaja git »
ilk defa kullanıcak birisi için air mi pro mu? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam 4k video ile falan işim yok. giriş seviyesi photoshop vs kullanıcam en fazla... Mesaja git »
hocam kime sorduysam böyle işlerle uğraşıcaksanız pro al diyor. bir de neden 2. el dediniz?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.449