Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
apollo_aa
Gerçek AdApollo
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
apple tv 32gb kaça geliyor dostum?... Mesaja git »
Çözülememiş Olaylar Hakkında Beyin Fırtınası başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Dyatlov vakasıyla ilgili son noktayı koyuyorum. Grup geceleyin içeriyi artık sinir gazı mıdır yoksa denenen bir silah mıydı neydiyse çadırı yır... Mesaja git »
Gün Gün Madde Madde III. Dünya Savaşı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
2016 sonundan bu yana uluslar arası medyadan bu konudaki haberleri takipteyim ve şöyle bir liste oluşturdum bugün haberleri dahil, sürekli güncel tutu... Mesaja git »
Vestel 65UB9100 ana konu 4K fiyat-performans tv si(3400 tl) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
n11'den aldım hocam, cevaplar için teşekkür ederim. kurulunca yorumumu yaparım :)... Mesaja git »
Vestel 65UB9100 ana konu 4K fiyat-performans tv si(3400 tl) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
maçlar nasıl hocam? bugün gidip mağazadan bakmayı düşünüyorum. sanırım vestel alıcam.... Mesaja git »
50hz 100hz durumu kafamı karıştırıyor. ... Mesaja git »
55XD8505 ile arasında kaldım :D... Mesaja git »
hocam ne zaman paylaşırsınız?... Mesaja git »
62€ olmuş şimdi :(... Mesaja git »
bunu bu havalarda giyebilir miyiz?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125