Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
JW2
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ağustos 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Idle Master | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
En iyi verimi aldığımız ayarlar hangileri? Ayrıca VAC oyunlarını kolayca ekleyebileceğimiz bir yöntem var mı?... Mesaja git »
Almanya'da günlük harcama konusunu başlattı (6 ay önce)
Yazın 20 günlük bir Almanya seyahatim olacak.Kalacak yer,kahvaltı ve akşam yemeği ücreti odendi.Bu harcamalar haricinde günlük kaç lira lazım olur?... Mesaja git »
Linki olan varsa PM atabilir mi?Bizim bakkalda bitmiş de.... Mesaja git »
Torrent kayıtlarını tutan site: Ne indirdiğini biliyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Aralıkta PES 2013 diyor ama... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Dostum anladığım kadarıyla paran kısıtlı o zaman ben sana güzel bir liste hazırlıyım gerçekten kaliteli ve uzun ömürlü oyunlardan. Euro Truck Simulat... Mesaja git »
[ÇEKİLİŞ] GTA V Social Club Hesabı [Bitti] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Almanyada tuvalet kapıları [Rekor kırılıyor hemen çök ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaşlar Spotify Premium ödemelerinde 2 aydır sorun çıkıyor.Aynı problemi yaşayan var mı?... Mesaja git »
Xiaomi Hybrid Hepsiburada konusunu başlattı (8 ay önce)
Hepsiburada'n alınan üründe sahte olma ihtimali var mı? Bir de nasıl anlayabiliriz?... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Oyun tactical FPS.CS:GO gibi bir şey beklemeniz saçma ayrıca mekanik olarak ne sıkıntı gördünüz? Bu arada oyunda çoğu silahda ağır namlu seçeneği var... Mesaja git »
Arkadaşları

Karl_marx

.AKILLI ADAM

Enar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

DH Motorola Moto G Kullanicilari
Sistem ve Tercihleri
Basketbol
Los Angeles Clippers

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078