Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
C.H.N
Gerçek AdCihan Gürbüz
Doğum Tarihi8 Ocak 1988
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 33 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Days Gone E3 2017 Alternatif Oynanış Videosu Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Şimdi. bu oyun "the last of us" değil "dı last of as"! Görsel olarak harika ama animasyon oynanış dinamikleri olarak sıkıntılı görünüyor. Bazı efektle... Mesaja git »
Wild West Online için İlk Oynanış Videosu Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Oyunlarına öyle güveniyorlar ki oylama ve yorumları devre dışı bırakmışlar.... Mesaja git »
2si1 Yeni Bölüm: 16 çekirdekli işlemciler ve dahası başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Stüdyonun ışıklandırmasını beğendim, bu standardı korursunuz umarım. Ayrıca anten midir nedi o oyunun tanıtımı The division'a çok benziyordu ve patlam... Mesaja git »
Yurt dışı hızlarının rezalet olması. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tüm gün leş bir internet vardı hala öyle. Bakalım ne zaman düzelecek. İstanbul/Avcılar.... Mesaja git »
Days Gone'dan Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Video yanlış aha doğrusu https://www.youtube.com/watch?v=_0dW1MDi-jQ... Mesaja git »
Yine iyi bir oyun olacak belli ancak biraz üzüldüm. Önceki iki oyunu id5 motoruyla yapılmıştı layer sistemi üzerine kurulu bir tasarımı vardır bu moto... Mesaja git »
Hiç ağzınızın suyu akmasın, tanıtım "The Division" tanıtımına çok benziyor. Divison daki gibi grafiksel bir düşüş beklemiyorum (dice yapsaydı frostbit... Mesaja git »
Wolfenstein II: The New Colossus Amazon'da Listelendi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çok mutlu oldum.... Mesaja git »
Kedim 12. Kattan Düştü ! (İYİLEŞTİ!!!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bizim canavar da bir iki kere düştü 3. kattan, birşey olmadı çok şükür ama pencere kenarlarında daha dikkatli yürüyor. Düştükten sonra köşelerde depre... Mesaja git »
Death Stranding E3'te Olmayacak başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mgs3/4 pc ye gelmediği için ve mgs5 eksik yaptığı için son olarak bu konuda bir posta daha sövdüm, koji başgan affet. :D... Mesaja git »
Arkadaşları

HeroTech

Deagleturk

Megas Red
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Asus GTX560 Direct CU,(Satıldı)
Alıcı: Quartamin
Tarih: 26 Şubat 2014; 0:43:04
Yorum
Ürün son derece temiz, satıcı gayet ilgili. Tavsiye ederim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.055