Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
chevymel1
Gerçek Admelih ünal
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
honda civic rs felaket yakıyor (resimler eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İstanbulda performanslı araç sahibi olup yoğun trafiğe giren insanın psikolojisi altüst olur bence. Araç canavar gibi ama trafikte gıdım gıdım gidip b... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam dün akşam şöyle bir video çekip yükledim youtuba'a. Yol ankarada sabancı bulvarıdır. Başından sonuna kadar çekim yaptım. Genel olarak düz bir y... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sabit hızda düz yolda giderken hep 1500 devirde gidiyorsunuz zaten. Mesela hızlanmak istediniz. Eğer gaza çok sert basmazsanız yada döşemeye yapıştır... Mesaja git »
Nuh nebi diyolla ammaa !!! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Birisi yazdığına bi cevap verince hemen hakaret etmeyi düşünüp bimere şikayet edilmekten bahsediyorsun. Karşılıklı insan gibi konuşmak diye birşeyden... Mesaja git »
Nuh nebi diyolla ammaa !!! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Yazık sorsan kendini modern ilerici çağdaş falan gibi tanımlarsın ama senin gibi düşünmeyince hemen herkesin tercihi görüşü fikri hatalı olur. Saygı... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Kardeş gözünü seveyim bu forum bu kadar tartışmanın üstüne birde lpg benzin mazot mukayesesi kaldırmaz.... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Yazdıklarındaki mantık hatasını anlayamıyorsun sanırım. Dizel ile benzin aynı paraysa senin yazdığın farklı lpg fiyatları da aynı para o zaman. Devle... Mesaja git »
İlk yerli dizel motor üretildi başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
traktör, jeneratör, deniz araçları ve belki bazı askeri araçlar için üretilmiş bir motor tarzı bilgiler okudum internette.... Mesaja git »
Aynı mantıkla mazotta benzinle aynı fiyata gelse dizeli de doğru düzgün kimse almaz. Seninde % 90 ın olmaz sevgili dizel fiat sahibi kardeşim.... Mesaja git »
Yeni civic kaza başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Teknik bilginin azıcık kırıntısının konuşulduğu bir konuda ülkemizin aynştaynları kendilerini nasılda belli ediyorlar.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2016 Exe Civic
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
GalatasaraY
Hakkında
E026E476D8574854A8168E97DD4A7BAB.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188